Digi TV Film: Program TV: 28-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The unborn
08:00 Changeling
10:30 Shout
12:01 Bird on a whire
14:00 Frost Nixon
16:00 The tale of Despereaux
17:30 The unborn
19:00 Changeling
21:30 Unforgiven
00:00 The last samurai
02:30 Troy
05:30 Frost Nixon

Digi Film 2

07:00 Something is gotta give
09:30 Frost Nixon
11:30 The tale of Despereaux
13:00 The unborn
14:30 Changeling
17:00 Fear and loathing in Las Vegas
19:00 Frost Nixon
21:00 The tale of Despereaux
22:30 Far and away
01:00 Shout
02:30 The unborn
04:00 Changeling

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 19) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 27/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 20) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 20) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 21) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)
22:00 Artele martiale in filme
(sua, 2002, f. doc.) (15)
23:55 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
00:55 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
01:55 Artele martiale in filme
(sua, 2002, f. doc.) (15)
03:55 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
05:20 Promo

Cinemax

00:55 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
03:05 Cer nesfarsit
( aus., 2007, dr. romantic.) (AP)
04:40 California franceza
(fra., 2006, drama) (AP)

HBO

06:00 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
07:20 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
09:10 Matematica sufletului
(can., 2007, drama) (12)
10:50 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
12:20 Mumble, cel mai tare dansator
( aus.-sua, 2006, f. doc.)
14:10 In ritm de step
(sua, 2007, dr. muz.) (12)
16:05 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
17:50 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 10) (15)
21:00 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 11) (15)
21:30 Greu de ucis 4
(sua, 1990, actiune) (AP)
23:35 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
01:10 Rasarit de soare
(sua, 1993, thrill. act.) (15)
03:20 Ruptura
(sua, 2007, polit.) (15)
05:10 Joi (18)
Drama, Romania, 2008

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Vietnam
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
09:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
10:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
11:00 Andaluzia
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tanc triumfator
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Vietnam
14:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
15:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
16:00 Sfanta vaca
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - In ghearele dragonului
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Obiceiuri locale
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Cocktail cu arta
21:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Panama
22:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Castilia
22:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Rasplata pelerinului
23:00 Interpol
(s. doc.) - Moartea alba
00:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Panama
01:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Castilia
01:30 Drumul lui Iacob
s. doc.) - Rasplata pelerinului
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Cocktail cu arta
03:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Panama
04:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Castilia
04:30 Drumul lui Iacob
s. doc.) - Rasplata pelerinului
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 3)(reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 23)(reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 16)(reluare)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 8)(reluare)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 9)(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 4)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 24)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 11)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Festivalul International de
Circ de la Verona (reluare)
15:45 Tom si Jerry pe Marte
(sua, 2005, f. doc.) (reluare)
17:00 Cum l-am salvat pe presedinte
(sua, 1996, act. com.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 17) (AP)
19:00 Festivalul International de
Circ de la Verona
20:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 20)
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Musca
00:00 Majoretele
(sua, 1997, f. doc.) (18)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
02:00 Elisabeta I
(sua-engl., 2005, dr. ist.) (15)
03:45 Majoretele
(sua, 1997, f. doc.) (18) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:30 Barci cu motor:
Campionatul Mondial P1
10:00 Canotaj
Campionatul Mondial Poznan
11:00
11:30 Fotbal:
Franta - Germania (reluare)
12:00
13:00 Fotbal:
Islanda - Norvegia (reluare)
13:30
14:30 Canotaj
Campionatul Mondial Poznan
16:30 Fotbal:
Franta - Germania (reluare)
17:30 Fotbal:
Italia - Suedia (live)
19:30 Fotbal:
Eurogoluri in weekend
19:45 Fotbal:
Anglia - Rusia (live)
22:00 Bowling
Circuitul PBA in Statele Unite
23:00 Poker:
Circuitul Partouche in Franta
00:00 Fotbal:
Italia - Suedia (reluare)
01:00
01:15 Fotbal:
Anglia - Rusia (reluare)
02:30


ELVIS