Digi TV Film: Program TV: 30-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Frost Nixon
09:30 The tale of Despereaux
11:00 The unborn
12:31 Changeling
15:00 Unforgiven
17:30 Frost Nixon
19:30 The tale of Despereaux
21:00 The unborn
22:30 Changeling
01:00 Far and away
03:31 Shout
05:00 Frost Nixon

Digi Film 2

08:00 Troy
11:00 The border
13:00 Frost Nixon
15:00 The tale of Despereaux
16:30 The unborn
18:00 Changeling
20:30 Shout
22:01 Out of Africa
01:00 Bird on a whire
03:00 The unborn
04:30 Changeling

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 22)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 23)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 24)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 25)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 12) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 20) (AP)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 21) (AP)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 13) (AP)
19:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 14) (AP)
20:00 Omul paianjen
(sua, 2002, f. SF de act.) (12)
22:20 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 10)
23:20 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 5)
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 24)
02:20 Omul paianjen
(sua, 2002, f. SF de act.) (12)

Cinemax

07:00 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
08:45 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
10:10 Colectionara
(fra., 1967, drama) (15)
11:35 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
13:05 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
14:45 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (AP)
16:20 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
18:05 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
21:00 Patrik
(sue., 2008, melodr.) (AP)
22:40 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 9) (15)
23:35 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
01:50 Cealalta femeie
(ger., 2006, drama) (12)
03:35 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)

HBO

06:00 Un gentleman la New York
(sua, 1988, com.) (15)
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 Soldatul din Lumea Noua
(fra., 2008, drama) (AP)
09:40 Megatron
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
10:00 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
11:55 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
14:00 In cautarea semnelor:
Taramul intunericului
15:40 P.S. Te iubesc
(sua, 1991, s) (AP)
17:45 Eragon
(sua-engl.-ung., 2006, f. avent.fam.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
22:05 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 10) (15)
22:35 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 11) (15)
23:40 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
01:55 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
03:50 Alergand ca apucatii
(sua, 2006, com.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
07:00 Blestemul lui Tutankamon
(doc.)
09:00 Mutari de proportii
(s. doc.) - Egiptul antic
10:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
11:00 Nefertiti si dinastia pierduta
12:00 Blestemul lui Tutankamon
(doc.)
14:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
15:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
16:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
17:00 Egipt: Secretele mortilor
18:00 Culise
(s. doc.) - Turneul comorilor lui Tutankhamon
19:00 Egipt:
Dezvaluirea camerelor secrete (doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul mut
21:00 Airshow
(doc.)
22:00 Culise
(s. doc.)-Cel mai mare spectacol aviatic
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Big Bang
00:00 Airshow
(doc.)
01:00 Culise
(s. doc.)-Cel mai mare spectacol aviatic
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Big Bang
03:00 Nefertiti si dinastia pierduta
04:00 Airshow
(doc.)
05:00 Culise
(s. doc.) - Cel mai mare spectacol aviatic

ProCinema

07:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 1)
08:30 Teleshopping
(recl.)
09:00 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
09:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 1)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Hollywood Buzz
Episodul 21
11:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 21)
12:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
13:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
13:30 Melodii, melodii
(rom., 1978) (12) (reluare)
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 22)
16:30 mul bicentenar
(sua, 1999, S.F.) (AP)
19:00 Smallville
sua, 2001, f.s. de act., episodul 2) (AP)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 4)
21:00 Coroana de foc
(rom., 1990) (AP)
23:00 Sfera
(sua, 1998, actiune)
01:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 11)
02:30 Coroana de foc
(rom., 1990) (AP) (reluare)

Eurosport

09:30 Formula master international
Etapa de la Spa-Francorchamps, Belgia
09:45
10:00 Formula 1:
Fabrica (reluare)
10:30 Tenis:
Circuitul masculin ATP
11:30
11:45 Canotaj
Campionatul Mondial Poznan
12:30 Canotaj
Campionatul Mondial Poznan
14:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hakuba
14:30
15:45 Fotbal:
Germania - Islanda
18:00 Calarie:
Campionatul European Windsor
19:15 Fotbal:
Norvegia - Franta
20:15 Ciclism:
Turul Spaniei
21:15 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
21:30 Fotbal:
Germania - Islanda
23:00 Fotbal:
Norvegia - Franta (reluare)
00:00 Box:
T. Adamek - B. Gunn
01:15 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
01:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hakuba
02:30


ELVIS