Digi TV Film: Program TV: 31-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The tale of Despereaux
08:30 The unborn
10:00 Changeling
12:30 Out of Africa
15:30 Frost Nixon
17:30 The tale of Despereaux
19:00 The unborn
20:30 Changeling
23:00 Troy

Digi Film 2

07:00 Something is gotta give
09:30 Frost Nixon
11:30 The tale of Despereaux
13:00 The unborn
14:30 Changeling
17:00 The last samurai
19:30 Frost Nixon
21:31 The tale of Despereaux
23:01 Unforgiven

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 13)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 20) (AP)
10:00 Politia portuara
(aus.,1996,f.s. de act.,episodul 28/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 21) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 13)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 21) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 22) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 3) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 22)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 3)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.)
09:55 Competitia
(sua, 1980, dr. romantic.)
12:05 Presimtirea
(fra., 2006, drama)
13:50 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
15:20 O inima simpla
(fra., 2008, drama)
17:00 Competitia
(sua, 1998, dr. romantic.)
19:05 Antrenorii
(sua, 1986, drama)
21:00 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.)
22:40 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.)
00:50 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.)
02:25 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.)
04:05 Supraveghere
(hongk., 2007, polit.) (12)
05:40 Inimi pure
(dan., 2006, dramă, col., a-n)

HBO

06:00 In cautarea semnelor:
Taramul intunericului
07:40 P.S. Te iubesc
(sua, 1991, s) (AP)
09:45 Eragon
(sua-engl.-ung., 2006, f. avent.fam.) (12)
11:30 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
13:10 Filme si vedete
13:35 Stratagema
(engl.-can.-sua, 2007, com.) (15)
15:05 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
16:30 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
18:00 Zborul 93
(sua, 2006, drama)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Apa (12)
20:35 Canton (12)
21:10 Steaguri pline de glorie
(sua, 2006, actiune) (15)
23:20 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
23:50 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 10) (12)
00:25 Australia
(rom., 2009, f. doc.) (12)
01:35 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)
03:15 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)
05:10 Apa (12)

National Geographic

06:00 Culise
Turneul comorilor lui Tutankhamon
07:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) In ghearele dragonului
09:00 Airshow
(doc.)
10:00 Culise
Cel mai mare spectacol aviatic
11:00 Traind printre lei
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Cocktail cu arta
14:00 Airshow
(doc.)
15:00 Culise
Cel mai mare spectacol aviatic
16:00 Dusmani intimi
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Leii
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)De la Kigali la Malawi
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
21:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
22:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
23:00 Interpol
(s. doc.) - Urmele unui ucigas
00:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
01:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
03:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
04:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui

ProCinema

07:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 1)
08:00 Omul bicentenar
(sua, 1999, S.F.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 5)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 25)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:15 Teleshopping
14:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 22)
15:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 31
16:15 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 32
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 18)
19:00 Festivalul Interntional
Festivalul International de Circ de la Verona
20:00 Serii fara limite
Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 1
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 2
22:00 Filmul de 10
Sansa ratata
00:00 Tripletele sexy
(sua, 1998, f. doc.) (18)
01:00 Sansa ratata
(sua, 1990, polit.) (15)
02:30 Tripletele sexy
(sua, 1998, f. doc.) (18)
03:15 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 17)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
09:45 Fotbal:
Germania - Islanda
11:00
11:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hakuba
12:00
12:30 Canotaj:
Campionatul Mondial Poznan in Polonia
13:00
13:30 Fotbal:
Norvegia - Franta
14:00
14:30 Fotbal:
Germania - Islanda
15:00
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei
16:30
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Suedia - Anglia (live)
19:00
21:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS