Results 1 to 6 of 6

Thread: pershendetje

 1. #1
  New Member
  Join Date
  29-08-2009
  Posts
  8
  Uploads
  0

  pershendetje

  pershendes te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen

 2. #2
  New Member
  Join Date
  29-08-2009
  Posts
  8
  Uploads
  0

  Re: nje ndime per ne shqiptaret ne uk

  ka shume kohe qe ne digitalb me punojne mire vetem frekuencat e top-chanel
  kame probleme me frekuencat e supersportit
  nderrova degoderin dhe mora HD nga shqiperia (i njejti problem)
  munde te ndimoje ndonjeri se ku ndodhet problemi
  kame 5 vjete me digitalb
  flm

 3. #3

  Re: pershendetje

  Quote Originally Posted by tani_uk View Post
  pershendes te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen
  MIR SE NA ERDHE

  Pershendetje bohen ketu http://www.satsupreme.com/showthread...=67009&page=36

 4. #4

  Re: nje ndime per ne shqiptaret ne uk

  Quote Originally Posted by tani_uk View Post
  ka shume kohe qe ne digitalb me punojne mire vetem frekuencat e top-chanel
  kame probleme me frekuencat e supersportit
  nderrova degoderin dhe mora HD nga shqiperia (i njejti problem)
  munde te ndimoje ndonjeri se ku ndodhet problemi
  kame 5 vjete me digitalb
  flm
  Problemi jot me cfar po thu esht ke inpianti ,do shofesh lnb mos ke ndonji p[roblem a kablli qe shkone nga dekoderi ke lnb mos eshte demtu

 5. #5
  New Member
  Join Date
  29-08-2009
  Posts
  8
  Uploads
  0

  Re: pershendetje

  flm
  e bera pershendetjen (atje ku duhej)
  munde te me ndimosh se cfare lnb duhet te perdore??

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: nje ndime per ne shqiptaret ne uk

  Quote Originally Posted by tani_uk View Post
  ka shume kohe qe ne digitalb me punojne mire vetem frekuencat e top-chanel
  kame probleme me frekuencat e supersportit
  nderrova degoderin dhe mora HD nga shqiperia (i njejti problem)
  munde te ndimoje ndonjeri se ku ndodhet problemi
  kame 5 vjete me digitalb
  flm
  Vetem duhet te levizesh Koken me dore ose Pjaten pak fare. Se frequanca e Supersportit eshte pak delikate.
  Dhe per pyetje te tjere te lutem gjej temen e duhur. Se ketu thote pershendetje e ti shtron pyetje. Ok? Shpresaoj ta zgjidhesh.

Similar Threads

 1. pershendetje
  By fredisat in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 03-05-2009, 10:32:03
 2. Pershendetje!
  By anesti01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 04-01-2009, 19:54:31
 3. pershendetje
  By sokol718 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-05-2006, 07:41:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •