Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

 1. #1
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Thumbs down a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  cuna pas shum provash me nje gama pa atr jam i detyruar te kerkoj ndimen e ekspertave te ketij forumi ,per te ringjallur gamen e cila ngeli pa atr nga nje mbushje qe ishte e pa kontrolluar . sidoqofte kur ka gabime ka edhe mesime.suksese te gjithve.

 2. #2

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  [FONT="Comic Sans MS"]
  nuk po kuptoj pse nuk po drerhyn kush per kete problem

  po te ishte per ABRA CARD do ti jepja zgjidhje ,por me vjen keq qe nuk te ndimoj dot: GAMMA CARD nuk e dispunoj

  Gjithesesi shiko KETU

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  Quote Originally Posted by simonsatell View Post
  cuna pas shum provash me nje gama pa atr jam i detyruar te kerkoj ndimen e ekspertave te ketij forumi ,per te ringjallur gamen e cila ngeli pa atr nga nje mbushje qe ishte e pa kontrolluar . sidoqofte kur ka gabime ka edhe mesime.suksese te gjithve.
  Nuk e besoj te rregullohet perseri ajo karte sepse eshte demtuar nga file te pakontrrolluara perderi sa nuk te lecon me ATR.....

 4. #4
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  gerti karta kur e vendos ne ali c lexon por lecon me pak numra se realia nga KJO MENDOJ SE MUND TE KETE SHERIM , MEGJITHAT TY TE FALEMINDERIT PER INTERESIMIN

 5. #5
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  simbas leximeve qe kam bere sidomos tek seksioni greg eshte shume e veshtire por ka 1 program per rikthimin e art por mund te duhen dite ,sipas njerit u perpoq 5 here dhe te 6 ju rikthu art...

 6. #6
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  me fak moderator qe hapa ..tjeter .merre keto programe besoj se do te ndihmojne

 7. #7
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  a munet dikush me me than cfar nenkupton me ket shenim se kte program e kam provuar me mbi dy dite karten ne cas 3 por e kam hequr me mendimin se sndodh asnji gje shenimi esht ky(Salut a tous , metre le fichier MSCOMM32.OCX dans C/windows si ATR KIT ne s'ouvre pas. SALUTATIONS Marlboro a+++)

 8. #8
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  shiko se ke probleme me com 1 ose me kabllin serial.....apo ke usb se rs232,

 9. #9
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  Une them se do jete ndonje file virus perderisa ka mbrapashtesen (malboro) dhe kur ti kerkon te kryesh dicka atehere ne fillim ekzekutohet ky file i cili te bllokon dhe ne te njejten kohe dhe ekzekutohet per te demtuar faqe te tjera. Ndersa per karten eshte pak veshtire te vije ne vete por them se mund te behet dicka. Do shof dhe do te te them sepse dhe vete nuk jam i sigurt.

 10. #10
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: a mund te rregullohet nje gama cart pa atr ??

  provoji nje here keto

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Gama card
  By dano1 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 9
  Last Post: 07-03-2009, 23:36:32
 2. help gama cart
  By nikolakis6987 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 2
  Last Post: 05-03-2009, 17:14:21
 3. gama cart help
  By nikolakis6987 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 2
  Last Post: 04-03-2009, 22:01:13
 4. Question si mund ta bej me emu key
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 02-02-2009, 17:03:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •