Results 1 to 4 of 4

Thread: atlantic bird 3 5.0w

 1. #1
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  atlantic bird 3 5.0w

  kam nje parabol te vendosur ne thor 0.8w por dua ti shtoj dhe nje kok per te kap kete satelit per ato kanalet franceze :M6 ,FRANCE2 3 etc.doja te dija a eshte e mundur nje gje e tille.

 2. #2

  Re: atlantic bird 3 5.0w

  Quote Originally Posted by flor1 View Post
  kam nje parabol te vendosur ne thor 0.8w por dua ti shtoj dhe nje kok per te kap kete satelit per ato kanalet franceze :M6 ,FRANCE2 3 etc.doja te dija a eshte e mundur nje gje e tille.
  e kap pa kurr far problemi me nji parabole 1m e lart

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: atlantic bird 3 5.0w

  Me nje parabole si ate te vjetrat e SHARP. 120 cm :)

 4. #4
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: atlantic bird 3 5.0w

  sh faleminderit .mund te mbyllet tema.

Similar Threads

 1. Update Atlantic Bird 3 joins Hot Bird in Orange TV
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 10-04-2008, 20:31:06
 2. RFO @ atlantic bird 5W.
  By RIVER6 in forum BISS
  Replies: 1
  Last Post: 07-12-2007, 08:07:13
 3. Atlantic Bird 1 (12.5°W)
  By bozomustafa_68 in forum BISS
  Replies: 1
  Last Post: 09-04-2007, 16:22:17
 4. T.N.T. Atlantic bird 3
  By mirela in forum French / Français
  Replies: 5
  Last Post: 09-01-2007, 15:02:13
 5. Atlantic Bird 3 at 5.0°W
  By etdjo in forum French / Français
  Replies: 4
  Last Post: 14-08-2006, 12:29:27

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •