Digi TV Film: Program TV: 01-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Changeling
09:30 The last samurai
12:00 Fear and loathing in Las Vegas
14:00 Frost Nixon
16:01 The tale of Despereaux
17:32 The unborn
19:01 Changeling
21:30 Something is gotta give
00:02 Unforgiven
02:30 Frost Nixon
04:30 The tale of Despereaux

Digi Film 2

08:00 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:31 The unborn
13:00 Changeling
15:30 Troy
18:31 Frost Nixon
20:30 The tale of Despereaux
22:01 The border
00:00 The unborn
01:30 Changeling
04:01 Something is gotta give

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 14)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 21) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus.,1996,f.s. de act.,episodul 29/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 22)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 14)
16:55 Zoom
17:05 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 22) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 23)(AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 4) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
01:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 4) (AP)
02:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:00 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.)
07:00
07:40 Lili si baobabul
(fra., 2006, drama)
08:40
09:15 Cafeaneaua vedetelor
John Waters I
09:45 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
10:15
10:45
11:25 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
12:25
13:05 Cafeaneaua vedetelor
John Waters II
13:30 Acceptat
(sua, 2006, com.)
14:05
14:30
15:00 Soimi
(engl., 1988, com.) (12)
16:00
16:50 Initierea lui Sarah
(sua, 2006, horror) (15)
17:50
18:20 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.)
19:20
20:00 Zabriskie Point
(sua, 1970, drama)
21:00
21:50 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune)
22:50
23:15 Sublim
(sua, 2007, horror)
00:15
01:05 Camera mortii
(fra., 2007, thrill.) (15)
03:00 Melissa P.
(it.-spa.-sua, 2005, drama)
04:35 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)

HBO

06:00 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
07:50 Babylon 5-Voci in intuneric
(sua, 2007, S.F.)
09:05 Dr. Dolittle
(sua, 1998, com.)
10:30 Premiile Academiei
Europene de Film 2008
12:05 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
13:50 Valuri
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
14:10 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
15:35 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
17:05 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
18:45 Batman:Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
20:00 Zodiac
(sua, 2007, polit.) (15)
22:35 Razboiul ideilor
(sua, 2007, drama) (15)
00:05 Totusi,unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
01:35 David McCullough:
Pictand in cuvinte
02:15 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
03:50 Dosarele X
(can.-sua, 1998, f. SF) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Oamenii in spatiu
08:00 Pradatori la atac
(doc.) Prima parte
09:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)Prabusirea aeronavei Concorde
10:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
11:00 Omul-lup
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
14:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)Prabusirea aeronavei Concorde
15:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
16:00 Cainii salbatici
Luptand pentru supravietuire(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atac la Polul Nord
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
20:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
23:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Vulcanii
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
02:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
05:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 5)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 25)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 18)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 1)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 2)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 6)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 26)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
13:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 31
14:15 Teleshopping
14:45 Festivalul Interntional
Festivalul International de Circ de la Verona
15:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 33
16:15 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 34
16:45 Fata senatorului
(sua, 1987, drama)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 19)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 3
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 4
22:00 Filmul de 10
Frizeria 2
00:15 Clasa boboacelor
(sua, 1998, f. doc.) (18)
01:15 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 1)
02:00 Frizeria 2
(sua, 2004, com., col., a-n) (12)
03:45 Clasa boboacelor
(sua, 1998, f. doc.) (18)
04:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 5)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
12:30 Atletism:
Marele Premiu IAAF Zagreb in Croatia
13:30 Fotbal:
Rusia - Italia
14:30
15:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
16:00
17:00
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
19:00
19:10
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS