Digi TV Film: Program TV: 02-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 Troy
09:02 Changeling
11:30 The unborn
13:00 The border
15:01 Frost Nixon
17:00 The tale of Despereaux
18:31 Changeling
21:00 The unborn
22:30 Far and away
01:00 Frost Nixon
03:01 The tale of Despereaux
04:33 The unborn

Digi Film 2

06:30 The last samurai
09:01 Frost Nixon
11:00 The tale of Despereaux
12:32 Unforgiven
15:00 Changeling
17:30 The unborn
19:01 Frost Nixon
21:00 The tale of Despereaux
22:31 Fear and loathing in Las Vegas
00:31 Changeling
03:00 Far and away
05:30 Frost Nixon

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 22) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 30/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 23) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 24) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 6)
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 11)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 6)
02:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 11)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
04:35 Promo

Cinemax

06:00 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
08:00 Initierea lui Sarah
(sua, 2006, horror) (15)
09:35 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
11:10 Detectivele
(spa., 2007, com.) (AP)
12:45 Soimi
(engl., 1988, com.) (12)
14:35 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
16:25 Noapte buna, mama!
(sua, 1986, drama)
18:00 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
20:00 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n)
22:05 Holly
(sua-fra.-isr., 2006, dramă) (15)
23:59
00:00 Scenariul ucigas
(sua, 1994, horror) (15)
01:50 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)
03:35 Adolescente rebele
(sua, 1996, drama) (18)
05:15 Cafeneaua vedetelor
Miller, Biel, Condon

HBO

06:00 Valuri
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
06:20 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
07:45 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
09:20 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
11:00 Batman:Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
12:15 Pe platourile de filmare
12:45 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
14:15 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
16:15 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
18:15 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (12)
20:00 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
22:05 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
23:30 Placinta americana 3-Nunta
(sua-ger., 2003, com.) (18)
01:05 Teroare in Paris
(fra., 2008, actiune) (15)
02:40 Copiii Domnului
(sua, 2007, f. doc.) (15)
03:50 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
National Geographic
06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
06:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
07:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atac la Polul Nord
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
11:00 Sfanta vaca
(doc.)
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
13:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
16:00 Vanatorii din Ngotto
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Misterul turistului disparut
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Supertelescopul Hubble
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Alhambra
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
20:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
21:00 Codex Gigas: Biblia Diavolului
(f. doc.)
22:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
23:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Tornadele
00:00 Codex Gigas: Biblia Diavolului
(f. doc.)
01:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
02:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
03:00 Codex Gigas: Biblia Diavolului
(f. doc.)
04:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Alhambra

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 6)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 26)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 19)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 3)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 4)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 7)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
13:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 33
14:15 Teleshopping
15:15 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 35
15:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 36
16:15 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Marile manevre
(fra.-it., 1955, drama)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20)
19:00 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 2)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 5
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 6
22:00 Filmul de 10: Conspiratia
(sua, 1999, acţiune) (15)
00:00 Fete in uniforma
(sua, 1997, f. doc.) (18)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 2)
01:45 Normal
(sua, 2003, com.) (12)
03:30 Fete in uniforma
(sua, 1997, f. doc.) (18)
04:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 6)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
17:30 Jocurile olimpice:
Magazinul olimpic
18:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows

ELVIS