Digi TV Film: Program TV: 03-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Changeling
08:31 Fear and loathing in Las Vegas
10:31 The last samurai
13:01 Frost Nixon
15:02 The tale of Despereaux
16:32 The unborn
18:01 Changeling
20:30 The border
22:30 Something is gotta give

Digi Film 2

07:30 The tale of Despereaux
09:01 The unborn
10:31 Changeling
13:00 Troy
16:01 Unforgiven
18:30 Frost Nixon
20:30 The tale of Despereaux
22:01 The unborn
23:31 The last samurai

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 31/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 24)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 25) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
23:00 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
02:45 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6)
04:40 Promo

Cinemax

06:00 Noapte buna, mama!
(sua, 1986, drama)
07:35 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
09:30 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n)
11:30 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
13:00 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
14:40 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
16:20 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)
18:05 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
20:00 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.) (AP)
21:40 Cu autobuzul
(sua, 1996, drama) (15)
23:40 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
01:20 Tortura
(sua, 2008, horror) (15)
02:55 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (12)
04:35 Skinhead
(hol., 2008, dramă) (15)

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
07:30 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
09:25 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
11:25 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (12)
13:10 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
14:35 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
16:40 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
18:10 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
20:00 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
21:40 Valuri
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
22:00 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)
23:55 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
01:20 Toti prietenii
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
02:40 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)
04:15 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 7)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 1)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 5)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 6)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 8)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 35
14:15 Teleshopping
14:45 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006 ep 36
15:15 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 2)
16:15 Rabinul si hotul
(sua, 1979, com. west.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 21)
19:00 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 3) (AP)
20:00 Serii fara limite: E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 21)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 7
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 8
22:00 Filmul de 10
De-a soarecele si pisica
23:45 Studentele sexy
(sua, 1997, f. doc.) (18)
00:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 3)
01:45 De-a soarecele si pisica
(sua, 2006, thrill.) (15) (reluare)
03:15 Studentele sexy
(sua, 1997, f. doc.) (18) (reluare)
04:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de acţ., episodul 21)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
09:30 Raliuri:
Campionatul Mondial Perth in Australia
10:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
15:45 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
18:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:45 Fotbal:
Egiptul intampina lumea
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Fotbal:
Germania - Islanda
20:00 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
22:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS