Digi TV Film: Program TV: 05-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Frost Nixon
08:00 The tale of Despereaux
09:31 The express
12:00 The border
14:01 Changeling
16:31 The unborn
18:00 Frost Nixon
20:01 The tale of Despereaux
21:32 The express
00:00 Changeling
02:30 The unborn
04:00 Frost Nixon

Digi Film 2

08:00 Changeling
10:30 The unborn
12:01 Frost Nixon
14:00 The tale of Despereaux
15:31 The express
18:00 Changeling
20:31 The unborn
22:00 Unforgiven
00:30 Frost Nixon
02:31 The tale of Despereaux
04:02 The express

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 1)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 2)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 3)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 4)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 22)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Episodul 1
16:20 Crezi ca stii sa dansezi?
Episodul 2
17:25 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
18:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 13)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
22:10 Minti criminale
23:00 Tipu de la cablu
(sua, 1996, com.) (12)
00:55 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
01:55 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 13)
03:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18)
04:00 Tipu de la cablu
(sua, 1996, com.)
05:20 Promo

Cinemax

06:00 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
07:33

07:34

07:35 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
09:24

09:25 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
11:34

11:35 Cafeneaua vedetelor
Ethan Hawke
12:00 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
13:48

13:49

13:50 Prietenul
(elv., 2008, drama) (AP)
15:19

15:20 Minciuni
(col., 2007, com.) (12)
16:49

16:50 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
18:24

18:25 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
19:59

20:00 Calca apasat
Povestea lui Dewey Cox
21:34

21:35 McCabe si doamna Miller
(sua, 1971, west.) (15)
23:34

23:35 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)
00:59

01:00 Casa groazei
(sua, 2007, horror) (15)
02:24

02:25 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic)
04:09

04:10 Credinciosii
(sua, 2007, horror) (18)

HBO

06:00 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
08:15 Ana si regele
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
10:40 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
12:30 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
14:15 Nu da inapoi!
(sua, 2008, actiune) (12)
16:05 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
17:45 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
20:00 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
21:30 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
23:20 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 1) (15)
23:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
00:30 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)
02:20 Infruntarea
(sua, 1997, avent.) (15)
04:15 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
06:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Motorul Soare
08:00 Cataratorii
(f. s. doc.) - Regele stancilor
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Piton la atac
10:00 Casa cu caini
(f. s. doc.) - A doua sansa
11:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Pradatori in Paradis
12:00 Stonehenge
(f. doc.)
13:00 Monstrii cerului
(doc.)
14:00 Nascut salbatic
(doc.)
15:00 (doc.)
16:00 Printre stele
(f. doc.)
18:00 In pantec:Sarcina multipla
(doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul mut
21:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Dor de duca
22:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Magicieni si mistici
23:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Negot
00:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul mut
02:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Dor de duca
03:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Magicieni si mistici
04:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Negot
05:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 3)
08:45 Teleshopping
09:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 12) - Ed Harris
09:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 22)
10:15 Criminalisti in actiune
Actiune, Cehia, 2008
11:15 Descopera Romania
11:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:00 Entertainment News
(episodul 47)
13:00 Batalia de pe Insula Comorii
(nz., 2004, f. avent.fam.) (AP)
15:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 9)
15:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 10)
16:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 35)
16:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 23)
17:30 Puterea si adevarul
(rom., 1971, drama)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 3)
20:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 11
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri ep 12
22:00 Cineva
Dama, SUA, 2001
23:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 6)
00:30 Cineva
Dama, SUA, 2001
02:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 6)
02:45 Lumea PRO CINEMA

ELVIS