Digi TV Film: Program TV: 06-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The tale of Despereaux
07:31 The express
10:00 Something is gotta give
12:31 Changeling
15:00 The unborn
16:30 Frost Nixon
18:31 The tale of Despereaux
20:03 The express
22:30 The last samurai
01:00 Unforgiven
03:30 Far and away

Digi Film 2

06:30 Changeling
09:00 The unborn
10:31 Frost Nixon
12:32 The tale of Despereaux
14:03 The express
16:30 Troy
19:32 Changeling
22:00 The unborn
23:30 Fear and loathing in Las Vegas
01:30 Frost Nixon
03:31 The tale of Despereaux
05:03 The express

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 5)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 6)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 7)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 8)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 13)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 23)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15)
15:05 Crezi ca stii sa dansezi?
Episodul 3
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Episodul 4
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15)
19:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 16)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 1)
21:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 6)
22:00 Frica punct com
(engl.-ger.-lux., 2002, horror) (15)
00:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 25)
01:45 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 6)
02:45 Frica punct com
(engl.-ger.-lux., 2002, horror)

Cinemax

06:00 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
07:29

07:30 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
08:59

09:00 Cafeneaua vedetelor
Tim Robbins
09:25 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
10:58

10:59

11:00 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
12:39

12:40 Initierea lui Sarah
(sua, 2006, horror) (15)
14:09

14:10 48 de ore pe zi
(fra., 2008, com.) (AP)
15:34

15:35 Fara sex: Suntem englezi!
(engl., 1973, com.) (AP)
16:59

17:00 Jocul cu telefonul
(ger., 2007, dram. Bio.) (15)
18:24

18:25 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
19:59

20:00 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
21:44

21:45 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 10)
22:35 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)
22:45

23:35

00:50 Dragoste neimplinita
(ucr., 2007, dr. romantic.) (12)
02:09

02:10 Nimeni
(can., 2007, horror) (15)
03:45 Cinci povesti
(sua, 2005, drama) (AP)

HBO

06:00 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
07:45 Filme si vedete
08:10 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (12)
09:55 Iubita de toti
(sue., 2007, com.) (12)
11:40 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
13:10 Dr. Dolittle
(sua, 1998, com.)
14:35 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
16:00 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
17:55 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Sunshine
(engl., 2007, S.F.)
21:45 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 1) (15)
22:35 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 2) (15)
23:25 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
23:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
00:25 Pe val
(sua, 2008, com.) (15)
01:50 Fata taiata ?n doua
(ger.-fra., 2007, thrill.) (15)
03:45 Vibratii
(sua, 1988, com.) (15)

National Geographic

06:00 Stonehenge
(f. doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul mut
08:00 Maimute de strada
(f. s. doc.) - Trupa fetelor
09:00 Maimute de strada
(f. s. doc.) - Competitia baietilor
10:00 Savana
(f. doc.) - Politica de porc
10:30 Savana
(f. doc.) - Olimpiada
11:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
12:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)Prabusirea aeronavei Concorde
13:00 Maestri luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
14:00 Maimute de geniu
(f. doc.)
15:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
16:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Dinka
17:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Hamar
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Wodaabe
19:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Pokot
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Ultimul premiu
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)Infrangere zdrobitoare
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) Infrangerea zdrobitoare
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusirea aeronavei Concorde

ProCinema

07:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 3)
08:30 Teleshopping
09:00 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
09:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 2)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Hollywood Buzz
Episodul 23
11:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 23)
12:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 11)
13:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
14:00 Puterea si adevarul
(rom., 1971, drama)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 24)
17:00 Zborul spre casa
(sua, 1996, f. avent.fam.)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 4)
20:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 6)
21:00 Liceenii Rock 'n' Roll
(rom., 1992, com. rom.) (AP)
23:00 In ape tulburi
(sua, 2000, thrill. act.) (15)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
sua, 2003, s, episodul 12)
02:00 In ape tulburi
(sua, 2000, thrill. act.) (15)
03:30 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 6)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
10:00
10:15 Campionatul mondial
de turisme FIA by LG:
10:45 Superbike:
Campionatul Mondial Nurburgring
11:15 Raliuri:
Campionatul Mondial Perth in Australia
11:45 Formula master international:
Etapa de la Oschersleben, Germania
12:45 Superbike:
Campionatul Mondial Nurburgring
13:45 Campionatul mondial
de turisme FIA by LG:
14:30 FIA Formula 2
Cursa de la Oschersleben, Germania
15:30 Campionatul mondial
de turisme FIA by LG:
16:45 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
21:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS