Digi TV Film: Program TV: 07-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 Changeling
08:31 The unborn
10:00 Frost Nixon
12:01 The tale of Despereaux
13:33 The express
16:00 Changeling
18:30 The unborn
20:00 Frost Nixon
22:00 The tale of Despereaux
23:31 The express

Digi Film 2

07:30 Troy
10:30 Changeling
13:02 The unborn
14:30 Frost Nixon
16:31 The tale of Despereaux
18:03 The express
20:30 Changeling
23:00 The unborn

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 2/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 26)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 27)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 4)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 23)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 4)
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18)
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8)
04:25 Promo

Cinemax

06:10 Cafeaneaua vedetelor
Brett Ratner
07:00 Fara sex: Suntem englezi!
(engl., 1973, com.) (AP)
08:25 Detectivele
(spa., 2007, com.) (AP)
09:55 Initierea lui Sarah
(sua, 2006, horror) (15)
11:25 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
13:10 Jocul cu telefonul
(ger., 2007, dram. Bio.) (15)
14:35 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
16:05 Detectivele
(spa., 2007, com.) (AP)
17:35 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
19:20 Ascensiunea
(it., 2007, drama) (12)
21:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
22:40 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (AP)
00:10 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n) (AP)
00:30 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
02:45 Padurea mortii
(engl., 2007, horror) (15)
04:14
04:15 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (AP)
04:45 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (AP)

HBO

06:00 Dr. Dolittle
(sua, 1998, com.)
07:25 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
08:50 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
10:45 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.)
12:20 Cu sufletul pe masa
(sua, 1992, com.) (12)
13:45 Printesa
(can., 2008, f. de fam.)
15:15 Toti prietenii mei pleaca
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
16:35 Bun venit in Coreea de Nord!
(ceh., 2008, f. doc.) (12)
17:55 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune)
21:30 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
23:05 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)
01:15 Tipatul bufnitei
(engl.-ger.-fra., 2009, drama)
02:55 Viata lui Timofei Berezin
(sua, 2006, drama) (15)
04:30 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (AP)

National Geographic

06:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Wodaabe
07:00 Intalniri speciale
(f. doc.) Episodul 1
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - In ghearele dragonului
09:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Inviat din morti
10:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Lovit de trasnet
11:00 Babuinii aurii
(doc.)
12:00 Comori pierdute
Buddha supravietuitorul (f. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
13:30 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
14:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Inviat din morti
15:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Lovit de trasnet
16:00 Gheparzii
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Babuinii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Explozibili
19:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)Din Malawi ?n Botswana
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
20:30 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
22:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
23:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Uraganul
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
01:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
02:30 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
04:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
05:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)Din Malawi ?n Botswana

ProCinema

07:45 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 2)
08:15 Zborul spre casa
(sua, 1996, f. avent.fam.) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 10)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
aus., 2003, episodul 13) - Sean Connery
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 1) (AP)
16:15 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 2) (AP)
16:45 Crimele din Midsomer
Festivalul crimei
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 23) (AP)
19:00 Serii fara limite
(ceh., 2008, polit., episodul 5) (AP)
20:00 Serii fara limite:Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 18)(12)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:Inalta tensiune
(fra., 2003, horror) (15)
00:00 Placeri X-treme
(sua, 2006, f. doc.) (18)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
02:00 Inalta tensiune
(fra., 2003, horror) (15) (reluare)
03:30 Placeri X-treme
(sua, 2006, f. doc.) (18) (reluare)
04:15 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 18) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo Tv
(divertisment)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
09:45
12:30 Superbike:
Campionatul Mondial Nurburgring
13:30 Supersport:
Campionatul Mondial Nurburgring
14:15 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:45
15:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri
19:00 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
21:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
21:15
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS