Page 1 of 13 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 121

Thread: Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

Contributing Member emiljano's Avatar
    Uploads
    43

Arrow Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

Re: kush eshte me e mire??? GAMMA CARD apo ABRA CARD???

Quote Originally Posted by emiljano View Post

Po sic dihet gamma card eshte e kripur
    abra card me e lire dhe me praktike + do shtoje nOva(te vetmen pakete qe gamma card mburret)

sif e blej i thojne kesaje pune

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

mirdita,
    Une perdor Abra prej disa muajsh, Nuk kam Gamma, kur e bleva abra kishte mbi 5 paketa te fuqishme si Digitalb, Canal Digital Nor, Dahlia, Kabelkiosk me pas ju shtua Vlaanderen dhe te tjera si paketat Arabe Showtime dhe ART e plus te tjera xxx e ndonje rus si NTV etj... packg arabe art/showtime si kam pare asnje dite qe nga dita qe kam blere karten per arsye se smund ti kap dot :( Ne kushtet e sotme me ckam pare dhe degjuar Gamma eshte me e vjeter ne treg dhe me kanalet qe hap abra sot Gamma eshte me superior, deri sa Abra te nxjeri Nova nqs e nxjer une them gamma eshte me e mire, edhe pse nuk e disponoj. Per mua sot per sot eshte Gamma Card dhe support nuk e ka te keq me ckam pare ketu ne forum.

Megjith meqe disponoj abracard nuk kam ne mend te blej karte tjeter pervec saje (abres) qofte dhe gamma sikur te behet 10euro.

Shif e shkruaj, pyet 100 vete e bej si di vete :)
    nuk te them dot blej kete apo ate

Persh dhe gjithe te mirat.

Contributing Member emiljano's Avatar
    Uploads
    43

mua me e mire deri tani me ka dal CardSharing eshte mjaft fantastike!!!Kurse Gamma dhe Abra ehe nuk jan gje te mbajne me shpresa kot

Quote Originally Posted by emiljano View Post
    mua me e mire deri tani me ka dal CardSharing eshte mjaft fantastike!!!Kurse Gamma dhe Abra ehe nuk jan gje te mbajne me shpresa kot

nuk dOn mend mor shoku

*pOr te kapet shrenjte

une i kam mundesite per pare me sharing,pOr si tja bejne shumica qe nuk kane internet + abonimin

te kapet me shtrenjte se te mbashe nje X5

→→→Admin←←← Fiku75's Avatar
    Uploads
    39

Quote Originally Posted by hallOw!ns!de View Post

nuk dOn mend mor shoku

*pOr te kapet shrenjte

une i kam mundesite per pare me sharing,pOr si tja bejne shumica qe nuk kane internet + abonimin

te kapet me shtrenjte se te mbashe nje X5
    X5 (cardsharing) te pakten punon nuk te len pushken ne faqe si abra me shoke.

keto jane tema super te konsumuara dhe te shkruajtura dhe ster-shkruajtura dhe skam ndermend ti rishkruaj, Ádo njeri ka mendjen e vet prandaj dhe keto barake shiten akoma.

me dy llafe Ádo njeri paste ne qafe veten e tij.

sa per gamen eshte e vertete qe po e mban gjalle noven, por gamma kushton rreth 100 ose 150 euro, dhe me 100 euro pagon nje linje sharing per nji vit dhe nuk ke noven por te gjitha!

Contributing Member
    Uploads
    0

edhe uen me ekte mendje jam em fikun se kam pak kohe qe perdor dm dhe jam i kenaqur se cdo gje mund me e shiku po ta dija keshtu do kisha mare me pare dm

5000k SkinArt's Avatar
    Uploads
    2

Te shofim me levizjet e abres pas fundit te shtatorit dhe fillimit te tetorit se sa do jete e afte te konkuroje Gamma.

Abres i duhen tre paketa si Nova, Vlaanderen dhe ndonje Franceze me keto te treja nqs kane qendrueshmerine e Vlaanderen (ku i nderron soft cdo 1 ose 2 muaj) jam i sigurte se per 3 muaj aktivitet e nxjer perkohesisht jasht loje Gammen.

VIP Member BIG BOBI's Avatar
    Uploads
    70

Quote Originally Posted by SkinArt View Post
    Te shofim me levizjet e abres pas fundit te shtatorit dhe fillimit te tetorit se sa do jete e afte te konkuroje Gamma.

Abres i duhen tre paketa si Nova, Vlaanderen dhe ndonje Franceze me keto te treja nqs kane qendrueshmerine e Vlaanderen (ku i nderron soft cdo 1 ose 2 muaj) jam i sigurte se per 3 muaj aktivitet e nxjer perkohesisht jasht loje Gammen.
    ore Áuna nuk e kuptoni qe jan pare te hedhura kot........po te shikoni te gjitha kartat qe kan dale ne treg, kane zgjatur nje vit edhe fillojne te fiken si flaka e kashtes,abra ka marr fund,dhe po nxier ne treg nje tjeter karte Ovama.......me pak fjale po deshet paketa satellitore tundni prap xhepat dhe blini abracadabra-t, ovama-t dhe fantasmat qe dalin mbas tymit te kashtes!

Member
    Uploads
    1

Post kush eshte me e mire??? GAMMA CARD apo ABRA CARD???

pershendetje emiljano
    me fal qe po dal pak nga tema, por kisha vetem nje sygjerim!
    kam lexuar shum per nje karte te re qe quhet hartacard qe me sa duket i lan hesapet te gjitha kartat e tjera, por ketu ne dritaren tone te ketij forumi nuk po shikoj te flitet! gjithsesi eshte nje projekt i ri & i madh nga ish gamma team qe tani do te jete harta team per mos te krijuar ndonje konfuzion nuk po flas me per kete projekt, por do tu lutesha te gjith cunave te forumit te interesohen per kete karte.

Page 1 of 13 123611 ... LastLast