Results 1 to 6 of 6

Thread: Nuk po me hapet Digi TV..

 1. #1

  Nuk po me hapet Digi TV..

  Ore trima, pse nuk po me hapet Digi TV

  Kam futur kodet dhe nuk po me hapet gjekundi Digi TV.
  Mos valle ka fluturar ne N3.
  Amani me jepni nje pergjigje se me mbeti pa pare Champions..

  Ne pritje te pergjigjeve tuaja.

 2. #2
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Nuk po me hapet Digi TV..

  Quote Originally Posted by mishelujku View Post
  Ore trima, pse nuk po me hapet Digi TV

  Kam futur kodet dhe nuk po me hapet gjekundi Digi TV.
  Mos valle ka fluturar ne N3.
  Amani me jepni nje pergjigje se me mbeti pa pare Champions..

  Ne pritje te pergjigjeve tuaja.
  Si i ke fut kodet manualisht apo me ane te nje softcami?

 3. #3
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Nuk po me hapet Digi TV..

  Quote Originally Posted by mishelujku View Post
  Ore trima, pse nuk po me hapet Digi TV

  Kam futur kodet dhe nuk po me hapet gjekundi Digi TV.
  Mos valle ka fluturar ne N3.
  Amani me jepni nje pergjigje se me mbeti pa pare Champions..

  Ne pritje te pergjigjeve tuaja.
  per momentin digi tv hapet dhe eshte akoma ne N2. cfare aparati perdor??

 4. #4
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Nuk po me hapet Digi TV..

  Digi tv eshte shum OK!!! hapet per mrekulli

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  181
  Uploads
  2

  Re: Nuk po me hapet Digi TV..

  Hapet, por te shtunen e kaluar i ndryshoj nja 2-3 here kodet ne oraret e ndeshjeve.... Saktesisht ne perfundimin e ndeshjeve te ores 16:00 te premier league dhe perseri ne fillim te manchester- arsenal.
  Po vazhdoi keshtu keq e kemi, ne qe nuk kemi internet ne shtepi te pakten.

 6. #6
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Nuk po me hapet Digi TV..

  Quote Originally Posted by mishelujku View Post
  Ore trima, pse nuk po me hapet Digi TV

  Kam futur kodet dhe nuk po me hapet gjekundi Digi TV.
  Mos valle ka fluturar ne N3.
  Amani me jepni nje pergjigje se me mbeti pa pare Champions..

  Ne pritje te pergjigjeve tuaja.
  mishelujku,ju lutem pezantohuni ketu;http://www.satsupreme.com/showthread...=67009&page=40

Similar Threads

 1. 2 servers Focus sat full + digi, sky germany +digi
  By buleus in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 06-10-2009, 10:19:25
 2. Digi Sports Plus - a new sports channel for Digi TV
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 21-08-2009, 00:17:37
 3. Question a mund te hapet sportklub slo ne eutelsat w2 me diablo?
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 28-01-2009, 00:57:16
 4. Digi+?
  By atkins in forum Xcruiser
  Replies: 0
  Last Post: 05-10-2008, 17:30:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •