Digi TV Film: Program TV: 08-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The unborn
08:00 Frost Nixon
10:01 The tale of Despereaux
11:32 The express
14:01 Changeling
16:30 The unborn
18:01 Frost Nixon
20:00 The tale of Despereaux
21:31 The express
00:01 The last samurai
02:31 Changeling
05:00 The unborn

Digi Film 2

06:31 The express
09:00 Changeling
11:31 The unborn
13:01 Frost Nixon
15:00 The tale of Despereaux
16:32 The express
19:01 Changeling
21:30 The unborn
23:00 Far and away
01:31 Unforgiven
04:01 The express

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 3/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 27)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 28)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
01:35 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5) (AP)
03:05 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
09:30 Ascensiunea
(it., 2007, drama) (12)
11:05 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
12:55 Cafeaneaua vedetelor
Nikki Blonsky, Craig Zadan, Neil Meron
13:20 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
15:05 Trei bufoni
(sua, 2000, dram. Bio., col., a-n) (15)
16:35 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
18:30 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
21:00 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
23:00 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
00:40 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
02:45 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
03:10 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)
04:55 Skinhead
(hol., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Printesa
(can., 2008, f. de fam.)
07:30 Toti prietenii mei pleaca
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
08:45 Bun venit in Coreea de Nord!
(ceh., 2008, f. doc.) (12)
10:05 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
11:40 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
13:10 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
14:35 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
16:00 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama)
18:20 In cautarea semnelor
Taramul ?unericului
20:00 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
21:35 Tantalai ?salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
23:00 Zece semne rele
(sua, 2007, horror) (15)
00:40 In visele tale
(engl., 2006, com. rom.) (15)
02:10 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
03:50 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
05:25 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
06:30 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
07:00 Comori pierdute
Buddha supravietuitorul (f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Babuinii
09:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Ingropat de viu
10:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
11:00 Pe urmele rechinilor
(f. doc.)
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)Din Malawi in Botswana
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
13:30 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
14:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Ingropat de viu
15:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
16:00 Ghearele Amazonului
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Crocodilii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Balistica
19:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ascensiunea lui Osama
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
20:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
22:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Trasnetul
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
01:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
02:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
04:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
05:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ascensiunea lui Osama

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 10)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 4) (reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., ep23)(AP)(reluare)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 13)(AP)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 14)(AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 11)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 14)Harrison Ford
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 3) (AP)
16:15 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 4) (AP)
16:45 Intelegere cordiala
(fra., 2006, com.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 24) (AP)
19:00 Serii fara limite
Criminalisti in actiune
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:Taci si saruta-ma
(sua, 2004, com.) (12)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 1) (18)
00:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 2) (18)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
02:00 Jocuri mortale
(sua, 2000, thrill.) (15)
03:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 1) (18)
04:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 2) (18)
04:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 7) (AP)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo Tv
(divertisment)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
09:45
12:30 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:45
15:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism
Turul Spaniei
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
19:00
19:10
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS