Digi TV Film: Program TV: 09-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Frost Nixon
08:31 The tale of Despereaux
10:02 The express
12:30 Changeling
15:00 The unborn
16:31 Frost Nixon
18:30 The tale of Despereaux
20:02 The express
22:31 Troy
01:30 Changeling
04:00 The unborn
05:30 Frost Nixon

Digi Film 2

06:31 Changeling
09:00 The unborn
10:30 Frost Nixon
12:31 The tale of Despereaux
14:03 The express
16:30 Changeling
19:00 The unborn
20:31 Frost Nixon
22:30 The tale of Despereaux
00:01 The unborn
01:30 The express
04:01 The border

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 4/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 28)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 29)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 7)
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 12)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 7)
02:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 12)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10)
04:35 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
A. Beach, J. Bradford, G. Miller
07:00 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
09:00 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
10:25 Cafeneaua vedetelor
Steven Zahn, Werner Herzog
10:50 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
12:35 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (AP)
14:15 Cafeneaua vedetelor:
Ethan Hawke
14:40 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
16:20 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
17:50 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
19:30 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
21:00 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
22:35 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (12)
00:45 Semnalul
(sua, 2007, horror) (15)
02:30 Hoti si mincinosi
(puert., 2006, drama) (AP)
04:25 Iubire adevarata
(irl., 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:50 Sublim
(sua, 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
07:25 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
08:50 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama)
11:10 Cinema, cinema, cinema
11:35 In cautarea semnelor
Taramul ?unericului
13:15 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
14:50 Domnişoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
16:20 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
18:10 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
20:00 Sunshine
(engl., 2007, S.F.)
21:45 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
23:35 Dosarele X
(can.-sua, 1998, f. SF) (12)
01:35 Sunshine
03:20 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
05:10 David McCullough
Pictand in cuvinte

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
06:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
07:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)Din Malawi ?Botswana
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Crocodilii
09:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Accidente
10:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
11:00 Gheparzii
(doc.)
12:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ascensiunea lui Osama
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
13:30 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
14:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Accidente
15:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
16:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Leii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tanc triumfator
19:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Numaratoarea inversa
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
20:30 Real?
(s. doc.) - Exorcism
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
22:00 Generali in razboi
El Alamein
23:00 Al Doilea Razboi Mondial
(f. s. doc.) - Inundatiile
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
01:00 Generali in razboi
El Alamein
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
02:30 Real?
(s. doc.) - Exorcism
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
04:00 Generali in razboi
El Alamein
05:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Numaratoarea inversa

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 11)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 5)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 24) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 15) (AP)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 16) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine e seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 5) (AP)
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 6) (AP)
16:15 Documentar:Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Novicele
(sua, 1990, polit.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 25) (AP)
19:00 Criminali in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 7) (AP)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10: Mamutul
(sua, 2006, f. SF de act.) (15)
23:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 3)
00:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 4)
00:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
01:45 Mamutul
(sua, 2006, f. SF de act.) (15) (reluare)
03:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 3) (18)
03:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 4) (18)
04:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 8)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo Tv
(divertisment)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
09:45
12:30 Campionatul mondial
de turisme FIA by LG:
13:00 Raliuri:
Campionatul Mondial Perth in Australia
13:55
14:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:15
15:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism:
Turul Spaniei
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
19:00
19:10
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows

ELVIS