Digi TV Film: Program TV: 10-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 The tale of Despereaux
09:03 The express
11:30 Changeling
14:00 The unborn
15:31 Frost Nixon
17:30 The tale of Despereaux
19:01 The express
21:30 Fear and loathing in Las Vegas
23:30 Something is gotta give

Digi Film 2

06:00 Changeling
08:30 The unborn
10:01 Frost Nixon
12:00 The tale of Despereaux
13:31 The express
16:00 Far and away
18:30 Changeling
21:00 Frost Nixon
23:01 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 5/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 29)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 30)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 5) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
02:45 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (AP)
08:40 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
10:30 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
12:00 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
13:40 Cafeaneaua vedetelor
Brett Ratner
14:05 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
16:00 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
17:50 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
19:25 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
21:00 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
23:55 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (AP)
01:20 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
03:00 Holly
(sua-fra.-isr., 2006, drama) (15)
04:50 Patrik
(sue., 2008, melodr.) (AP)

HBO

06:00 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
07:35 Domnişoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
09:05 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
10:55 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
12:45 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
14:15 Ana si regele
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
16:40 Iubita de toti
(sue., 2007, com.) (12)
18:25 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
22:15 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
00:00 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
01:35 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
03:15 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
05:30 Filme si vedete

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 6)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 25)(AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 17)(AP)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 18)(AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 15) - Kevin Spacey
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine e seful?
(AP) (reluare) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 7) (AP)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)(AP)Raul mortii
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 26) (AP)
19:00 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 8) (AP)
20:00 Serii fara limite:Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 1)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10
Da lovitura si fugi
00:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 5)
01:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 6) (18)
01:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
02:15 Da lovitura si fugi
(sua-jap., 1994, actiune) (15)
04:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 5) (18)
04:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 6) (18)
04:45 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 1) (12)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

06:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
09:45
12:30 Fotbal:
Serbia - Franta
13:30 Fotbal:
Scotia - Olanda
14:15 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:30
15:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Fotbal:
Serbia - Franta
18:00
18:30
18:40
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
19:45
19:55
21:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
00:30 Fotbal:
Campionatul European feminin UEFA
00:45
02:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:30
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS