Results 1 to 4 of 4

Thread: Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR

 1. #1
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR


 2. #2
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR

  une per vete nuk enjoh jep disa info per kete aparat qe ti dime dhe ne ???

 3. #3

  Re: Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR

  pershendetje .
  une kam nje sagem eshte i mir dhe punon njejt si dreamboxi vetem eshte me i ngadalshem , dhe punon me te gjith emulatoret.

 4. #4
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR

  vlersimi per kete aparat jan te mira eshte linux pranon enigma2 si dhe neutrino vetem se e keqja eshte se nuke lexon kartat , eshte i prodhuar vetem per premieren e gjermanit, por ne qofte se i monton nji multicam i lexon kartat origjinale pa problem ben te mundur dhe insalimin edhe te hardiskut prap ketu qendron e keqia se po i montove hardiskun nuke punon multicami ose anasjelltas ne vija te pergjithshme eshte nji reciever linux .por per mendimin tim nga tre modelet d.box nokia eshte me i mire

Similar Threads

 1. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10
 2. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 3. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 4. Question A jam vetem une me kete problem?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 06-06-2009, 13:11:25
 5. aparat vantage
  By Juristi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 12-09-2008, 15:17:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •