Results 1 to 5 of 5

Thread: Mė tregoni

 1. #1
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Mė tregoni

  me tregon kush qfar MODULI CONAX me bler , se skam njohuri per modul, ishin disa lloje modulav conax cilin u kishit preferu ju me mar qe esht ma i mirė flmmm

 2. #2
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: Mė tregoni

  Ku ėshtė ndihma a ka kush q eme tregon apo jam gabim per ket ndihm

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Mė tregoni

  Moduli qe une perdor per kanalet e digitalbit dhe punon shume mire
  eshte " TechniCrypt >CX<.Eshte prodhim Gjerman origjinal
  Ne se e do per digitalbin mere se eshte shume i mire.
  Tung

 4. #4
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: Mė tregoni

  Quote Originally Posted by alfonsodilo View Post
  Moduli qe une perdor per kanalet e digitalbit dhe punon shume mire
  eshte " TechniCrypt >CX<.Eshte prodhim Gjerman origjinal
  Ne se e do per digitalbin mere se eshte shume i mire.
  Tung
  flm per ndimen, edhe a u hacku ende ky digitalb nese ke ndonji informacion dhe si duhet klmmm

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Mė tregoni

  tash per tash vetem me anete internetit duke tatur nje aparat dreabox dhe te sigurosh nje linje falas dhe do te kesh ne TV tend jo vetem digitalb por edhe shume te tjera,per me shume informacin shiko ne seksionin e dreambox-it ketu ne forum
  tung

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •