Digi TV Film: Program TV: 11-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 Changeling
10:31 The unborn
12:02 The border
14:00 Frost Nixon
16:01 The tale of Despereaux
17:33 The express
20:00 Changeling
22:31 The unborn
00:01 Frost Nixon
02:00 The tale of Despereaux
03:30 The express

Digi Film 2

07:00 Frost Nixon
09:01 The tale of Despereaux
10:33 The express
13:00 Changeling
15:30 The unborn
17:01 The last samurai
19:31 Frost Nixon
21:30 The tale of Despereaux
23:01 The express
01:30 Changeling
04:01 The unborn
05:30 Frost Nixon

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 6/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 30)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16)
18:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 31)
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1)
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2)
20:55 Zoom
21:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12)
22:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2)
23:05 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2)
00:05 David Letterman Show
01:05 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2)
02:50 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12)
05:20 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Hugh Jackman, Brett Ratner
07:00 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
08:35 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
10:15 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
11:45 Cafeaneaua vedetelor
John Waters I
12:10 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
14:00 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
15:45 Cafeaneaua vedetelor
John Waters II
16:10 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
17:45 Prietenul
(elv., 2008, drama) (AP)
19:15 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
21:00 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (12)
23:00 Mancare de caine
(can.-sua, 2007, com.) (AP)
00:30 Un prieten mortal
(sua, 1986, horror) (15)
02:00 Melissa P.
(it.-spa.-sua, 2005, drama) (AP)
03:35 Simpatie
(sua, 2007, drama) (12)
05:20 Adolescente rebele
(sua, 1996, drama) (18)

HBO

06:00 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
07:35 Iubita de toti
(sue., 2007, com.) (12)
09:20 Premiile Academiei
Europene de Film 2008
10:55 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
12:25 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
14:25 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
15:55 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
17:40 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
20:50 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 4)
21:40 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 5) (15)
22:15 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
00:15 Zodiac
(sua, 2007, polit.) (15)
02:50 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)
04:45 Copiii Domnului
(sua, 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
06:30 Real?
(s. doc.) - Puteri supraomenesti
07:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Numaratoarea inversa
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Lupii
09:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Puterea
10:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
12:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ora zero
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
13:30 Real?
(s. doc.) - Puteri supraomenesti
14:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Puterea
15:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
16:00 O viata cu balenele
(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Loch Ness
19:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Sfarsit
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
20:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
21:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
23:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Musonii
00:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
02:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
03:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
05:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Sfarsit

ProCinema

06:00 Apropo Tv
(divertisment)
07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 13)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 7)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 26) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 19) (AP)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 20) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 1)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 16) - Robert De Niro
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 8) (AP)
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 35) (reluare)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Monstrul din Insula Comorii
(nz., 2004, f. de fam.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 1)(AP)
19:00 Serii fara limite
Criminalisti in actiune
20:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 2)(12)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:Misiune la Moscova
(rus., 2006, actiune) (15)
00:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 7)(18)
00:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 8) (18)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 12)(15)
02:00 Misiune la Moscova
(rus., 2006, actiune)(15)(reluare)
03:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 7) (18)
04:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 8)(18)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
12:30 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:15 Raliraid:
Calea matasii (reluare)
14:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism:
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri in weekend
18:55 Fotbal:
Egiptul intampina lumea
19:00
19:10 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
20:30
21:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
01:00 Raliuri
International Rally Challenge
01:05
01:30 Campionatul mondial
de turisme FIA by LG:
01:35
02:00 Raliraid:
Calea matasii
02:05
02:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea
02:30


ELVIS