Digi TV Film: Program TV: 12-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 Changeling
08:30 The unborn
10:01 Far and away
12:31 The tale of Despereaux
14:02 The express
16:30 Frost Nixon
18:31 Changeling
21:00 The unborn
22:30 Troy
01:31 The express
04:00 Changeling

Digi Film 2

07:31 The tale of Despereaux
09:03 The express
11:30 Unforgiven
14:00 Changeling
16:30 The unborn
18:00 The express
20:30 The tale of Despereaux
22:02 Frost Nixon
00:01 The border
02:01 The unborn
03:31 Frost Nixon
05:32 The tale of Despereaux

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 9)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 10)
08:00 Poza la minut
sua, 1997, s, episodul 11)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 12)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:10 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19)
12:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 24)
13:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
18:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 14)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 24)
23:00 Chemarea strabunilor
(sua, 1992, polit.) (12)
01:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
02:15 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 14)
03:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19)
04:00 Tipu de la cablu
(sua, 1996, com.) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (AP)
08:35 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
10:45 Cand o femeie iubeste o femeie
(sua, 2001, drama) (15)
12:15 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
13:55 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
15:50 Lili si baobabul
(fra., 2006, drama) (AP)
17:25 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
19:25 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (AP)
21:00 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
22:30 Disparutul
(sua, 1982, dr. pol.)
00:30 Camera mortii
(fra., 2007, thrill.) (15)
02:25 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune) (15)
03:55 Tortura
(sua, 2008, horror) (15)
05:35 South Park:
Mai mare, mai lung si necenzurat

HBO

06:00 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
07:25 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
08:50 Printesa
(can., 2008, f. de fam.)
10:20 Babylon 5 - Voci in intuneric
(sua, 2007, S.F.)
11:30 Valuri
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
11:50 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
13:15 Scapati-ma de mama!
(sua, 2007, com.) (15)
14:45 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n)
16:45 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
18:35 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
20:00 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
21:40 Teroare in Paris
(fra., 2008, actiune) (15)
23:15 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 5) (15)
23:45 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 6) (15)
00:15 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)
02:25 Greu de ucis 2
(sua, 1990, actiune) (AP)
04:25 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
06:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
07:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
08:00 Cataratorii
(f. s. doc.) - Puterea femelelor
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - La vanatoare de dragoni
10:00 Casa cu caini
(f. s. doc.) - La greu
11:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Victimele veninului
12:00 Dinozauri bizari
(f. doc.)
13:00 Dinozauri polari
(f. doc.)
14:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
15:00 Viperele
(doc.)
16:00 Paznicii naturii
(f. s. doc.) - Grecia
17:00 Paznicii naturii
(f. s. doc.) - Sardinia
18:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Ultimul premiu
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangerea zdrobitoare
23:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
02:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Ultimul premiu
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangerea zdrobitoare

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 8)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:15 Megastar
Scarlett Johansson
09:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 1) (AP)
10:15 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 9) (AP)
11:15 Descopera Romania
11:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:00 Entertainment News
(episodul 48)
13:00 Monstrul din Insula Comorii
(nz., 2004, f. de fam.) (AP) (reluare)
14:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 21)
15:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 22) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 36)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)(AP)
17:00 Puterea si adevarul
(rom., 1971, drama)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., ep 5)(AP)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de ac., ep 7)
21:00 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Pactul tacerii
(fra., 2003, thrill.) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., ep 7)(12)
01:00 Legamantul
(engl.-sua, 2003, thrill.) (15)
02:45 Pactul tacerii
(fra., 2003, thrill.)(15)(reluare)
04:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 7)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
11:30 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
14:15 Raliraid:
Calea matasii
14:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Raliuri:
International Rally Challenge
19:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
01:00 Raliraid:
Calea matasii
01:15 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
03:00
04:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
05:15 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS