Digi TV Film: Program TV: 13-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 The unborn
08:01 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:31 Fear and loathing in Las Vegas
13:30 The express
16:01 Changeling
18:31 The unborn
20:00 Frost Nixon
22:01 The tale of Despereaux
23:33 Something is gotta give
02:00 Changeling
04:31 The unborn

Digi Film 2

07:03 The express
09:31 Changeling
12:01 The unborn
13:30 Frost Nixon
15:30 The tale of Despereaux
17:02 Far and away
19:31 The express
22:00 Changeling
00:30 Troy
03:30 The tale of Despereaux
05:01 The express

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 13)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 14)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 15)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 16)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 14)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 25)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
15:05 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 17)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 1)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
21:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 7)
22:00 Hellboy - Eroul scapat din infern
(sua, 2004, actiune) (12)
00:30 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 26)
02:15 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 7)
03:05 Hellboy - Eroul scapat din infern
(sua, 2004, actiune) (12)

Cinemax

07:00 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
08:55 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
10:35 Cafeneaua vedetelor
John Lasseter, Mark Wahlberg
11:05 Detectivele
(spa., 2007, com.) (AP)
12:40 O femeie indragostita
(fra., 2001, drama) (AP)
14:10 Ascensiunea
(it., 2007, drama) (12)
15:45 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
17:15 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
19:10 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
21:00 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (AP)
22:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 11) (15)
23:20 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
01:30 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (12)
03:10 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)

HBO

06:00 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
07:25 Filme si vedete
07:55 Cu sufletul pe masa
(sua, 1992, com.) (12)
09:25 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
10:50 Robin Hood
(can.-ger.-engl., 1991, avent.) (12)
12:30 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
14:05 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
15:30 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
17:10 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
21:30 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
22:20 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 4)
23:10 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 7)
23:40 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 1)
00:10 Inainte sa afle diavolul
Inainte sa afle diavolul ca ai murit
02:05 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
03:55 In visele tale
(engl., 2006, com. rom.) (15)

National Geographic

06:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Ultimul premiu
08:00 Maimute de strada
(f. s. doc.) - Conflict teritorial
09:00 Maimute de strada
(f. s. doc.) - In exil
10:00 Oceane trase in sticla
(doc.)
11:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling(jap., f. doc.)
12:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
13:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
14:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
15:00 Marele alb
(f. doc.)
16:00 Geniul vikingilor
(doc.) - Victimele succesului
18:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
19:00 Cel mai mare vas de croaziera
(f. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Atac peste Bagdad
21:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
22:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Lacuri ucigase
00:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
01:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Lacuri ucigase
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul

ProCinema

07:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 5)
08:30 Teleshopping
(recl.)
09:00 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
09:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 3)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:00 Hollywood Buzz
Episodul 23
11:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep 1)(AP)
12:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 2)(AP)
12:45 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 7)
13:45 Puterea si adevarul
(rom., 1971, drama) (reluare)
15:45 Lumea PRO CINEMA
16:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 26)(AP)
17:15 Un bacsis de 2 milioane dolari
(sua, 1994, com. rom.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., ep 6)(AP)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 8)(AP)
21:00 Liceeni in alerta
(rom., 1993, com.)(AP)
23:00 Blestemul surorilor
(sua-can., 2006, drama)(AP)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 13)(15)
01:45 Timpul nu sta in loc
(sua, 2005, com. rom.) (15)
03:15 Blestemul surorilor
(sua-can., 2006, drama)(AP)

Eurosport

07:15 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
08:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
11:30 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
12:15 Raliraid:
Calea matasii
12:30 Raliuri
International Rally Challenge
12:45 Curse de masini:
Super Cupa Porsche Monza
13:30 Curse de masini:
Circuitul de anduranta
14:30 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China
17:30 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Curse de masini:
Circuitul de anduranta
19:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
19:45 Atletism:
Finala Mondiala IAAF Salonic
21:30 Raliraid:
Calea matasii
21:45 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
23:30 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows
02:30
03:00 Tenis:
Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows


ELVIS