Digi TV Film: Program TV: 14-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


Digi Film 1
06:02 Frost Nixon
08:00 The tale of Despereaux
09:32 The express
12:00 The last samurai
14:30 Changeling
17:01 The unborn
18:31 Frost Nixon
20:30 The tale of Despereaux
22:01 The express

Digi Film 2

07:31 Changeling
10:01 The unborn
11:31 Frost Nixon
13:31 The tale of Despereaux
15:02 The express
17:30 Fear and loathing in Las Vegas
19:30 Changeling
22:00 The unborn
23:30 Frost Nixon

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
10:05 Politia portuara
(aus., 1996, f.s. de act., episodul 7/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
12:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s. thrill., episodul 31) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12) (AP)
14:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
18:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s. thrill., episodul 32)(AP)
19:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 13) (AP)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 5)(AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 24)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 5)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
04:25 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
07:00 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
08:40 O femeie indragostita
(fra., 2001, drama) (AP)
10:10 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
11:40 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
12:05 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
14:10 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
15:45 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (AP)
17:25 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
19:20 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
21:00 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
23:05 Gilda
(sua, 1980, com.) (12)
00:35 Calca apasat:
Povestea lui Dewey Cox(sua, 2007, com.)(15)
02:10 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)
04:05 Dragoste neinplinita
(ucr., 2007, dr. romantic.) (12)
05:25 Casa groazei
(sua, 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
07:35 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
09:00 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
10:35 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama) (12)
12:55 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
14:35 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
16:20 Vibratii
(sua, 1988, com.) (15)
18:00 Marele alibi
(fra., 2008, suspans) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
21:45 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
23:40 In cautarea dragostei
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
01:25 Danseaza pentru mine
(pol., 2007, f. doc.) (15)
02:20 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
04:05 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)

National Geographic

06:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
07:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
09:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
10:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
11:00 Striker
(f. doc.)
12:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Sfarsit
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
13:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
14:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
15:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
16:00 Viata cu feline
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacati de cimpanzeu
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Trasnetul
19:00 Long Way Down
Din Botswana in Cape Town
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
20:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
21:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
22:00 Irak, zona mortii
(doc.)
23:00 Pamant framantat
Potopul (doc.)
00:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
01:00 Irak, zona mortii
(doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
02:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
03:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
04:00 Irak, zona mortii
(doc.)
05:00 Long Way Down
Din Botswana in Cape Town

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 3) (reluare)
08:30 Un bacsis de doua milioane de dolari
(sua, 1994, com. rom.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 2)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 18)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 7) (AP)
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 2) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Criminalisti in actiune
20:00 Serii fara limite:
Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Creatura (sua, 2001, S.F.) (15)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 9) (18)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
02:00 Colonelul
(fra.-belg., 2006, dr. razb., col., a-n) (15)
03:45 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc.,) (18) (reluare)
04:15 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc.,) (18) (reluare)
04:30 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 19)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

not available

ELVIS