Digi TV Film: Program TV: 15-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 The express
09:00 The unborn
10:31 Changeling
13:01 Frost Nixon
15:00 The tale of Despereaux
16:31 The express
19:00 The unborn
20:30 Changeling
23:01 The border
01:00 Frost Nixon
03:00 The tale of Despereaux
04:32 The express

Digi Film 2

08:01 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:32 The express
14:01 The unborn
15:30 Changeling
18:00 Frost Nixon
20:01 The tale of Despereaux
21:33 The express
00:00 Something is gotta give
02:30 The unborn
04:00 Changeling

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
10:00 Politia portuara
(aus.,1996, f.s. de act., episodul 8/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 32)(AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 13) (AP)
14:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 33) (AP)
19:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 6) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:25 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
01:25 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
02:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 6) (AP)
04:45 Promo

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
06:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
07:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ora zero
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacati de cimpanzeu
09:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
10:00 Irak, zona mortii
(doc.)
11:00 O viata cu balene
(f. doc.)
12:00 Long Way Down
Din Botswana in Cape Town
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
13:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
14:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
15:00 Irak, zona mortii
(doc.)
16:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)In ghearele dragonului
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
20:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
23:00 Pamant framantat
Megavulcanul(doc.)
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
02:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
05:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 2)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 9)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 2) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 3) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 19)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 9) (AP)
16:45 Un Craciun in familie
(sua, 2007, f. de fam.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Criminalisti in actiune
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Pungasi la drumul mare (sua, 1996, com.) (15)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 11) (18)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (12)
02:00 Pungasi la drumul mare
(sua, 1996, com.) (15) (reluare)
03:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 11) (18)
04:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 12) (18)
04:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 9)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
09:45 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:00 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
11:45 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
13:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:00 Atletism:
Finala Mondiala IAAF Salonic (reluare)
15:15 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
19:00
19:10
19:15 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart
20:00 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (live)
22:15
22:30 Box:
J. Agbeko (Ghana) - V. Darchinyan (Armenia)
00:00 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride
00:15 Raliuri:
International Rally Challenge
00:30
00:45 Curse de masini:
Circuitul de anduranta Le Mans Silverstone
01:15 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
02:15
02:30


ELVIS