Digi TV Film: Program TV: 16-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 The unborn
08:32 Changeling
11:00 Troy
14:00 Frost Nixon
16:00 The tale of Despereaux
17:32 The express
20:00 The unborn
21:31 Changeling
00:00 Far and away
02:30 The express
05:00 The unborn

Digi Film 2

06:31 Frost Nixon
08:30 The tale of Despereaux
10:00 The express
12:31 The unborn
14:00 Far and away
16:30 Changeling
19:00 Frost Nixon
21:01 The tale of Despereaux
22:33 The express
01:00 The border
03:01 Frost Nixon
05:01 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
10:00 Politia portuara
(aus.,1996, f.s. de act., episodul 9/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 33)(AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
14:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 34) (AP)
19:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 8) (AP)
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, ep 13)(16)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 3)(12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 8)(AP)
02:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 13)(16)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
04:35 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
John Lasseter, Mark Wahlberg
07:00 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
08:30 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune) (12)
10:20 Minciuni
(col., 2007, com.) (12)
11:50 Vise
(sua-jap., 1990, drama)
13:50 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
15:30 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
17:25 Prietenul
(elv., 2008, drama) (AP)
18:55 Liberty Heights
(sua, 1999, dr. muz.) (18)
21:00 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (12)
22:40 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (AP)
00:35 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
02:15 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)
03:35 Scenariul ucigas
(sua, 1994, horror) (15)
05:25 Ben X
(belg.-hol., 2007, drama) (AP)

HBO

06:00 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
07:50 Rege Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
09:20 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.)
10:55 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
12:40 Concert
Kylie X 2008
13:35 Furios si iute:Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
15:20 Dr. Dolittle
(sua, 1998, com.)
16:45 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
18:15 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
21:30 Fata taiata in doua
(ger.-fra., 2007, thrill.) (15)
23:25 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
01:00 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
02:40 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
04:10 Fata taiata in doua
(ger.-fra., 2007, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
06:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
07:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Sfarsit
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)In ghearele dragonului
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
11:00 Viata cu feline
(doc.)
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
13:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
16:00 Puterea jocului
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacul din padure
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
20:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
21:00 Batalia dintre Hood si Bismack
(doc.) Prima parte
22:00 Generali in razboi
- Kursk
23:00 Eruptia din Santorini
(doc.)
00:00 Batalia dintre Hood si Bismack
(doc.) Prima parte
01:00 Generali in razboi
Kursk
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
02:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
03:00 Batalia dintre Hood si Bismack
(doc.) Prima parte
04:00 Generali in razboi
Kursk
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 3)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 10)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 5) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 4)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 20)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 11) (AP)
16:45 Si Dumnezeu... a creat femeia
(fra.-it., 1956, drama) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4) (AP)
19:00 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 12) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Zbor de fluture 2 (sua, 2006, S.F.) (15)
00:00 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 13) (18)
00:30 Petrecaretele (18)
Erotic, SUA, 2007
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 10) (12)
01:45 Amor pe contrasens 2
(spa., 2005, com.) (15)
03:30 Fetele vesele
(sua, 2007, s. doc., episodul 13) (18)
04:00 Petrecaretele (18) (reluare)
Erotic, SUA, 2007
04:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 10) (AP)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride (reluare)
09:45 Triatlon:
Ironman in Monaco
10:00
10:15 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:00 Mountain bike:
Campionatul Mondial Canberra
12:00 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (reluare)
13:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Jocurile olimpice:
Magazinul olimpic (reluare)
19:00
19:30
19:40
19:45 Omnisport:
Alegerea de miercuri
19:50
19:55 Omnisport:
Invitatul de miercuri
20:05 Calarie:
Concursul de 3 zile Burghley in Anglia
21:20
21:25
21:35 Calarie:
Clubul de echitatie
21:40 Golf: Circuitul American P.G.A.
Campionatul Deutsche Bank
22:25
22:40 Golf: Circuitul European P.G.A.
Campionatul Mercedes
22:55
23:00
23:10 Golf:
Clubul de Golf
23:15 Navigatie:
Medcup Portimao in Portugalia
23:30
23:45 Navigatie:
Cursa Rolex Fastnet
00:00
00:10
00:15 Navigatie:
Clubul de iahting
00:25 Omnisport:
Alegerea de miercuri
00:30
00:45 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart
02:30


ELVIS