Digi TV Film: Program TV: 17-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Changeling
09:00 Frost Nixon
11:00 The tale of Despereaux
12:32 The express
15:01 The unborn
16:31 Changeling
19:02 The tale of Despereaux
20:32 Frost Nixon
22:31 Fear and loathing in Las Vegas

Digi Film 2

06:32 The express
09:00 The unborn
10:31 Changeling
13:01 Frost Nixon
15:00 The tale of Despereaux
16:32 The express
19:00 The unborn
20:30 Changeling
23:00 Unforgiven

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 10/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 34) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
14:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
16:55 Zoom
(12)
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 35)(AP)
19:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 3)(AP)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6)(AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)(AP)
02:45 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6) (AP)
03:40 Schimbul trei
sua, 1999, s, episodul 8) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Jocul cu telefonul
(ger., 2007, dram. Bio.) (15)
08:25 Liberty Heights
(sua, 1999, dr. muz.) (18)
10:30 Mancare de caine
(can.-sua, 2007, com.) (AP)
12:00 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
13:30 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
14:55 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
16:25 Jocul cu telefonul
(ger., 2007, dram. Bio.) (15)
17:50 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (AP)
19:25 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
21:00 In prima linie
(sua, 1983, drama) (AP)
23:05 Cinci povesti
(sua, 2005, drama) (AP)
00:35 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (AP)
02:05 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (12)
04:05 Nimeni
(can., 2007, horror) (15)
05:35 Padurea mortii
(engl., 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Furios si iute:Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune)(12)
07:45 Dr. Dolittle
(sua, 1998, com.)
09:10 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
10:40 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
12:20 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
12:50 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
14:45 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
17:00 Cu totii la surf
(sua, 2007, f. doc.)
18:25 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Teroare in Paradis
(fra., 2008, actiune) (15)
21:35 Zece semne rele
(sua, 2007, horror) (15)
23:15 Razboiul ideilor
(sua, 2007, drama) (15)
00:45 In cautarea dragostei
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
02:35 Teroare in Paris
(fra., 2008, actiune) (15)
04:10 Zece semne rele
(sua, 2007, horror) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
06:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
07:00 Long Way Down
Din Botswana in Cape Town
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacul din padure
09:00 Batalia dintre Hood si Bismack
(doc.) Prima parte
10:00 Generali in razboi
Kursk
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
13:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
14:00 Batalia dintre Hood si Bismack
(doc.) Prima parte
15:00 Generali in razboi
Kursk
16:00 Invazia enotilor
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Rinoceri infuriati
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Abisuri
19:00 Megafish
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
20:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
21:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
22:00 Rechini de Alaska
Rechini de Alaska
23:00 Pompei redescoperit
(doc.)
00:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
01:00 Rechini de Alaska
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
02:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
03:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
04:00 Rechini de Alaska
05:00 Megafish
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 4)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 11)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 7) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 5)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este seful? (AP)
(AP) (reluare) Comedie, Rusia, 2006
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 21)
15:30 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 12)
16:30 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
16:45 Prea tineri pentru insuratoare
(sua, 2007, com.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5) (AP)
19:00 Criminalisti in actiune
(ceh., 2008, polit., episodul 13) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Expertul
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Ochiul bestiei (can., 2007, horror) (15)
00:00 Petrecaretele (18)
Erotic, SUA, 2007
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 11) (12)
01:45 Ochiul bestiei
(can., 2007, horror) (15) (reluare)
03:15 Petrecaretele (18) (reluare)
Erotic, SUA, 2007
04:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act, episodul 3)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Omnisport:
WATTS (reluare)
09:45 Jocurile olimpice:
Magazinul olimpic (reluare)
10:15 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:30 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (reluare)
13:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
15:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
18:55 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
19:00
19:10
21:00 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
23:00 Lupte pro:
Colectia de vechituri (reluare)
00:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE (reluare)
00:30 Sporturi de contact:
Total KO (reluare)
01:00
01:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
02:30


ELVIS