Digi TV Film: Program TV: 18-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 Frost Nixon
09:01 The tale of Despereaux
10:32 The express
13:01 The unborn
14:31 Changeling
17:01 Frost Nixon
19:00 The express
21:31 The tale of Despereaux
23:03 Troy
02:00 Changeling
04:30 The express

Digi Film 2

08:00 The unborn
09:31 Changeling
12:01 Frost Nixon
14:00 The tale of Despereaux
15:32 The express
18:00 The unborn
19:31 Changeling
22:00 Frost Nixon
00:01 The express
02:30 The tale of Despereaux
04:02 Frost Nixon

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 13)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24) (12)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 35) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
14:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 13)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
18:00 Spitalul All Saints
aus., 1998, s. thrill., episodul 36)(AP)
19:05 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:05 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s) (12) Sezonul I
22:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 3)(AP)
23:05 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
00:05 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Politia portuara
( aus., 1996,f.s. de act., episodul 5/84)(12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 3)(AP)
02:50 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
08:45 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
10:20 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
12:00 Cafeneaua vedetelor
Steven Zahn, Werner Herzog
12:25 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (AP)
14:00 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
16:05 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
17:40 Detectivele
(spa., 2007, com.) (AP)
19:15 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
21:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
23:00 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
00:40 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (12)
02:25 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (AP)
03:55 Joc dublu
(sua, 2008, thrill.) (15)
05:25 La colt
(sua, 2008, comedie-horror) (15)

HBO

06:00 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
07:55 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
10:10 Cu totii la surf
(sua, 2007, f. doc.)
11:35 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
13:05 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
14:35 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
16:20 In cautarea semnelor
(sua, 2007, avent.)
18:00 Printesa
(can., 2008, f. de fam.)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 5)
20:50 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 6)
21:45 Tipatul bufnitei
(engl.-ger.-fra., 2009, drama) (15)
23:25 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
01:00 Viata lui Timofei Berezin
(sua, 2006, drama) (15)
02:35 Dosarele X
(can.-sua, 1998, f. SF) (12)
04:30 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
06:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
07:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Rinoceri infuriati
09:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
10:00 Rechini de Alaska
11:00 Puterea jocului
(doc.)
12:00 Megafish
(f. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
13:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
14:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
15:00 Rechini de Alaska
16:00 Lei obraznici
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Abisul oceanic:Ultima frontiera
19:00 Pompei redescoperit
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
20:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Lacuri ucigase
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotament suprem
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Nucleul Pamantului
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotament suprem
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
02:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Nucleul Pamantului
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotament suprem
05:00 Pompei redescoperit
(doc.)

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 5)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 12)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5) (AP)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 9) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 6)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 22)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Prea tineri pentru insuratoare
(sua, 2007, com.) (AP) (reluare)
16:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 36) (reluare)
16:45 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
17:00 Misterul Insulei Comorii
(nz., 2004, f. avent.fam.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 6) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Redactia
20:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare:
Razboiul de acasa
22:00 Filmul de 10:
Crash - Povesti din L.A.
00:15 Petrecaretele (18)
Erotic, SUA, 2007
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep. 13)
02:00 Crash - Povesti din L.A.
(sua-ger., 2004, drama) (15)
03:45 Petrecaretele (18) (reluare)
Erotic, SUA, 2007
04:15 Petrecaretele (18) (reluare)
Erotic, SUA, 2007
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
In culisele FIA WTCC (reluare)
10:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
12:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
13:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (reluare)
15:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Einsiedeln (reluare)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:30
18:45 Fotbal:
Eurogoluri in weekend
18:55 Fotbal:
Eurogoluri unu la unu (reluare)
19:00
19:10 Bowling:
Circuitul PBA in Statele Unite
19:25
20:10 Cel mai puternic om:
Liga Campionilor Varsseveld (reluare)
20:25
21:10 Skandenberg: PAL/NAL
(reluare)
21:25
21:35
21:40 Box: (live)
E. Solmaz (Ger) - S. Kretschmann (Ger)
00:00 Fotbal:
Eurogoluri in weekend (reluare)
00:15 Biliard:
Campionatul bila zece Predator Las Vegas
01:15 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride (reluare)
01:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
02:30


ELVIS