Digi TV Film: Program TV: 19-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The tale of Despereaux
08:31 Frost Nixon
10:30 The unborn
12:01 Something is gotta give
14:30 The express
17:00 Changeling
19:30 The tale of Despereaux
21:01 Frost Nixon
23:01 The border
01:01 The express
03:30 The tale of Despereaux
05:00 Frost Nixon

Digi Film 2

06:00 The unborn
07:30 Changeling
10:01 The express
12:30 The tale of Despereaux
14:01 Frost Nixon
16:00 The unborn
17:30 Far and away
20:00 Unforgiven
22:30 Changeling
01:00 The unborn
02:31 Changeling
05:00 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 17)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 18)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 19)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 20)
09:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 26) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(12) Sezonul III
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
19:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
23:10 Intalnire cu surpirze
(sua, 1987, com.) (12)
01:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
02:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
03:35 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
08:40 Trei bufoni
(sua, 2000, dram. Bio., col., a-n) (15)
10:20 48 de ore pe zi
(fra., 2008, com.) (AP)
11:45 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
13:15 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
14:45 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (AP)
16:25 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
19:20 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
21:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
22:45 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n) (AP)
23:00 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
01:15 Zabriskie Point
(sua, 1970, drama) (15)
03:05 Pandemia
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:35 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)

HBO

06:00 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
07:30 Vibratii
(sua, 1988, com.) (15)
09:10 Bun venit in Coreea de Nord
(ceh., 2008, f. doc.) (12)
10:30 Batman:Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
11:45 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
13:05 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
15:15 Muzica si versurile
(sua, 2007, com. rom.) (12)
17:00 Marele alibi
(fra., 2008, suspans) (12)
18:30 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
20:00 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
21:40 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
23:20 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2)
23:50 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3)
00:20 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
01:50 Baietii pierduti:Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror)
03:25 Placinta americana3-Nunta
(sua-ger., 2003, com.) (18)
05:00 Danseaza pentru mine
(pol., 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
06:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
08:00 Cataratorii
(f. s. doc.) - Salvandu-l pe Bart
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Hipopotam sub acoperire
10:00 Casa cu caini
(f. s. doc.) - Nimeni nu ma vrea!
11:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
12:00 Restaurarea Partenonului
(doc.)
13:00 Submarin de vis
(doc.)
14:00 Regina hiena
(f. doc.)
15:00 Valea lupilor
(f. doc.)
16:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Zgarie-nori
17:00 Podul de pe raul Kwai
Documentarul (f. doc.)
18:00 Megastructuri
Megapoduri(f. s. doc.)Danemarca-Suedia
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Insule in Dubai
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)Atac peste Bagdad
21:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
22:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
23:00 Iarba
(f. doc.)
00:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Atac peste Bagdad
02:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
03:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
04:00 Iarba
(f. doc.)
05:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 13)
08:45 Teleshopping (recl.)
09:15 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 6)
09:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 22) (reluare)
10:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 6)
11:15 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 1)
12:15 Descopera Romania
12:45 Documentar: Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
13:00 Entertainment News
(episodul 49)
14:00 Misterul Insulei Comorii
(nz., 2004, f. avent.fam.) (AP) (reluare)
15:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 1)
16:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 37)
17:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 1) (AP)
18:00 Casper, o fantoma prietenoasa
(sua, 1997, com. de fam.)
20:00 Padurea secretelor
(sua, 2006, thrill.) (12)
22:00 Penumbra
(engl.-ger., 2006, thrill.) (15)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 8) (12)
01:15 Padurea secretelor
(sua, 2006, thrill.) (12) (reluare)
02:45 Penumbra
(engl.-ger., 2006, thrill.)
04:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 8) (12)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Eurogoluri in weekend (reluare)
09:40 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Zakopane (reluare)
12:45 Fotbal:
Eurogoluri in weekend (reluare)
12:55 FIA Formula 2:
Cursa de la Imola, Italia (live)
14:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hakuba (reluare)
15:00 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault Nurburgring (live)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
18:45 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (live)
21:30 Lupte pro:
Editie speciala WWE
00:15 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
02:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)


ELVIS