Digi TV Film: Program TV: 20-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 Unforgiven
09:32 The curious case of Benjamin Button
12:32 Fear and loathing in Las Vegas
14:31 The unborn
16:00 The tale of Despereaux
17:31 Nights in Rodanthe
19:31 Changeling
22:00 The curious case of Benjamin Button
01:00 Far and away
03:31 The express

Digi Film 2

07:01 The tale of Despereaux
08:33 The express
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:00 Frost Nixon
16:01 The unborn
17:30 Troy
20:30 The last samurai
23:00 The curious case of Benjamin Button
02:00 Fear and loathing in Las Vegas
04:00 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 21)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 22)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 23)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 24)
09:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 15)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 27)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(12) Sezonul III
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(12) Sezonul III
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 2)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 3)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3)
21:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 8)
22:00 Justitiarul
(sua-ger., 2004, actiune) (12)
00:30 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
02:30 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 8)
03:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Tim Robbins
07:00 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
08:30 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
10:25 Soimi
(engl., 1988, com.) (12)
12:15 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
14:15 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
16:15 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
17:40 Mancare de caine
can.-sua, 2007, com.) (AP)
19:05 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
21:00 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
22:35 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12) (15)
23:25 Intuneric total
(sua, 2000, S.F.) (15)
01:15 Holly
(sua-fra.-isr., 2006, drama) (15)
03:10 Sublim
(sua, 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
09:10 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
10:55 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
12:35 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
14:05 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
15:55 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
17:45 Furios si iute:Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
21:25 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 5) (15)
22:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 6)
23:10 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4)
23:40 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
00:05 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
01:35 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
03:00 Premiile Emmy 2009 - Editat
(2009, divertisment)

National Geographic

06:00 Restaurarea Partenonului
(doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Atac peste Bagdad
08:00 Maimute de strada
(f. s. doc.) - O noua ordine
09:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
10:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Cainii
11:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porumbeii
12:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
13:00 Irak, zona mortii
(doc.)
14:00 Falci de Amazonia
(doc.)
15:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
16:00 Hydro, secretul lui Hitler
(doc.)
17:00 Cercetatorii lui Hitler
(doc.)
18:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
19:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.)In cautarea lui Hitler
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
21:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
22:00 Conflict la granita americana
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Abisul oceanic:Ultima frontiera
00:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
01:00 Conflict la granita americana
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Abisul oceanic:Ultima frontiera
03:00 Curse de America
Cursa lui Montoya

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 49) (AP) (reluare)
08:30 Teleshopping (recl.)
09:00 Megastar
( aus., 2003, episodul 23) (reluare)
09:30 Icstrim TiVi (actiune-reality)
10:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 4)
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:15 Hollywood Buzz
Episodul 25
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 37) (reluare)
12:30 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 1) (AP)
13:30 Casper, o fantoma prietenoasa
(sua, 1997, com. de fam.) (reluare)
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 2) (AP)
16:45 Amintiri din alta viata
(sua, 1989, com. rom.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 7) (AP)
20:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 9)
21:00 Furia
(rom., 2001, act. com.) (AP)
22:45 Cursa finala
(sua, 1999, f. de cat.) (AP)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 14)
01:00 Furia
(rom., 2001, act. com.) (AP) (reluare)
02:30 Cursa finala
(sua, 1999, f. de cat.) (AP) (reluare)

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
Etapa de la Imola
10:00 Campionatul mondial de turisme FIA:
Etapa de la Imola (live)
10:30 FIA Formula 2:
Cursa de la Imola, Italia (reluare)
11:00 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (live)
12:30 Formula master international:
Etapa de la Imola, Italia (live)
13:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
Etapa de la Imola (live)
14:30 FIA Formula 2:
Cursa de la Imola, Italia (live)
15:30 Campionatul mondial de turisme FIA:
Etapa de la Imola (live)
16:45 Ciclism:
Turul Spaniei (live)
18:45 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart
19:45 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai in China
21:30 Box:
A. Abraham (Ger) - M. Oral (Ger) (reluare)
23:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
23:45 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault Nurburgring
00:15 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
01:15 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
01:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)


ELVIS