Digi TV Film: Program TV: 21-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The curious case of Benjamin Button
09:00 Changeling
11:30 The unborn
13:01 The tale of Despereaux
14:33 Frost Nixon
16:31 Something is gotta give
19:02 The curious case of Benjamin Button
22:02 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

06:00 Frost Nixon
08:00 The tale of Despereaux
09:31 The border
11:31 The curious case of Benjamin Button
14:31 Unforgiven
17:00 Changeling
19:31 The tale of Despereaux
21:02 The unborn
22:31 The express

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
10:05 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 12/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 36) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 37)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 6)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 6)
02:45 Mesajele de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Soimi
(engl., 1988, com.) (12)
08:50 Mancare de caine
can.-sua, 2007, com.) (AP)
10:15 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
12:15 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
13:50 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
14:15 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
15:50 Cafeneaua vedetelor:
Bill Maher
16:15 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
17:55 Lili si baobabul
(fra., 2006, drama) (AP)
19:30 Prietenul
(elv., 2008, drama)
21:00 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
23:05 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
00:40 Orasul sperantei
(sua, 1991, drama) (AP)
02:50 In pielea lui John Malkovich
04:40 Tortura
(sua, 2008, horror) (15)

HBO

06:00 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
07:35 Drumul spre regasire
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:25 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
11:10 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
12:55 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
14:20 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
16:00 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
18:00 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
22:00 Zodiac
(sua, 2007, polit.) (15)
00:35 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
02:25 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
03:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)

National Geographic

06:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
07:00 Rechini de Alaska
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
09:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
10:00 Conflict la granita americana
11:00 Invazia enotilor
12:00 Pompei redescoperit
(doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
13:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
14:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
15:00 Conflict la granita americana
16:00 Paradisul serpilor
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
19:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Cazut din cer
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
20:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
21:00 Curse de America
Seniorul debutant
22:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
00:00 Curse de America
Seniorul debutant
01:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
02:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
03:00 Curse de America
Seniorul debutant
04:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
05:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Cazut din cer

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 4)
08:15 Amintiri din alta viata
(sua, 1989, com. rom.) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 7)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 14)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 24) - Kevin Kline
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:45 Proprietati fierbinti
(sua, 2005, episodul 13)(AP)Ultimul episod
16:15 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 1)(AP)
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)Focul negru
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 7) (AP)
19:00 Serii fara limite
Redactia (ceh., 2004, s. com., ep 2)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2005, s. politist, episodul 20)(12)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
22:00 Filmul de 10:Insetati de sange
(can., 2005, actiune) (15)
00:00 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:30 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 12) (12)
02:00 Al treilea miracol
(sua, 1999, drama) (15)
04:00 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:30 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:45 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 20)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
09:45 Campionatul mondial de turisme FIA:
Etapa de la Imola (reluare)
10:45 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (reluare)
11:45 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
12:15
13:15 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
15:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
16:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:30 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri
19:45 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
20:00 Fotbal:
Eurogoluri unu la unu (reluare)
20:15 Bowling:
Circuitul PBA in Statele Unite (reluare)
21:15 Omnisport:
Momentul luptei
21:20 Omnisport:
WATTS
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
21:35
21:45
22:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE
22:15
22:30 Lupte pro:
Colectia de vechituri
23:10
23:15
23:25 Omnisport:
Momentul luptei
23:30 Sporturi de contact:
Total KO
00:15
00:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
01:15 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
01:45
02:30

ELVIS