Results 1 to 5 of 5

Thread: comag sega 2cl

 1. #1
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,782
  Uploads
  503

  comag sega 2cl

  pershendetje te gjitheve

  me ka rene ne dore nje aparat comag sega 2 , dhe desha te di nga ata qe marin vesh se cfare duhet ti instaloj per te pare ndonje kanal me shume ???

  faleminderit

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: comag sega 2cl

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  pershendetje te gjitheve

  me ka rene ne dore nje aparat comag sega 2 , dhe desha te di nga ata qe marin vesh se cfare duhet ti instaloj per te pare ndonje kanal me shume ???

  faleminderit
  comag seka2 eshte klon i dsn 7200 ci!

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,782
  Uploads
  503

  Re: comag sega 2cl

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  comag seka2 eshte klon i dsn 7200 ci!
  nuk e di bobi eshte hera e pare qe shikoj nje aparat te tille

  me duhet ndihme qe ti instaloj ndonje firm te fundit qe te arrij te shikoj ndonje gje

 4. #4
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: comag sega 2cl

  perdor kavo null modem!
  perpara se te hedhesh softiwar-in, bej nje backup aparatit me tastin Read software.....pasi ta kesh memorizuar ne nje kartele te komputerit hidh softin tjeter!

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,782
  Uploads
  503

  Re: comag sega 2cl

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  perdor kavo null modem!
  perpara se te hedhesh softiwar-in, bej nje backup aparatit me tastin Read software.....pasi ta kesh memorizuar ne nje kartele te komputerit hidh softin tjeter!
  bobi

  flm, shume, i hodha ne usb dhe do ta provoj ne shtepi te pc im

  kur te kalosh ketej nga friuli do te jap nje birre

Similar Threads

 1. comag sl 35
  By terminetor in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 12-01-2009, 19:13:05
 2. comag sl 50
  By anas77 in forum Comag
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 14:47:08
 3. Comag
  By terminetor in forum Italian / Italiano
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2008, 15:46:07
 4. Comag sl 55
  By Nypon in forum Spanish / Español
  Replies: 8
  Last Post: 06-02-2007, 10:25:13
 5. comag sl 55
  By rogeiro in forum Italian / Italiano
  Replies: 4
  Last Post: 03-05-2006, 08:12:12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •