Results 1 to 4 of 4

Thread: Nihme per sat+ x 9.1

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Nihme per sat+ x 9.1

  A mund te me ndimoj kush me ndonje program per kete aparat sat+ x 9.1 ?

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Nihme per sat+ x 9.1

  Quote Originally Posted by pigeone View Post
  A mund te me ndimoj kush me ndonje program per kete aparat sat+ x 9.1 ?
  ne qofte se eshte me tuner SHARP behet me emu!
  ne qofte se eshte ZARLINK mos u lodh kot se nuk behet!
  shikoje aparatin nga poshte,duhet te jete nje etikete e vogel e bardhe,shiko fare ka te shkruar dhe postoje ketu!
  ne qofte se nuk ka etikete hape aparatin dhe shiko fare tuneri ka!

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Re: Nihme per sat+ x 9.1

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  ne qofte se eshte me tuner SHARP behet me emu!
  ne qofte se eshte ZARLINK mos u lodh kot se nuk behet!
  shikoje aparatin nga poshte,duhet te jete nje etikete e vogel e bardhe,shiko fare ka te shkruar dhe postoje ketu!
  ne qofte se nuk ka etikete hape aparatin dhe shiko fare tuneri ka!
  Jo jo brenda lexon ZARLINK, kete tuner ka.

 4. #4
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Nihme per sat+ x 9.1

  Quote Originally Posted by pigeone View Post
  Jo jo brenda lexon ZARLINK, kete tuner ka.
  at'her nuk behet, me vjen keq!

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •