Digi TV Film: Program TV: 22-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:31 Journey to the center of the Earth
08:31 The curious case of Benjamin Button
11:30 The tale of Despereaux
13:02 The express
15:31 Nights in Rodanthe
17:31 The curious case of Benjamin Button
20:31 Journey to the center of the Earth
22:30 Frost Nixon
00:30 The curious case of Benjamin Button
03:30 Journey to the center of the Earth
05:30 Frost Nixon

Digi Film 2

08:00 Far and away
10:30 Nights in Rodanthe
12:30 The curious case of Benjamin Button
15:31 Journey to the center of the Earth
17:30 Frost Nixon
19:30 Changeling
22:01 The tale of Despereaux
23:32 The unborn
01:00 Something is gotta give
03:30 Changeling

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 13/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 37) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 38) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
22:00 Intoarcerea la laguna albastra
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
02:00 Intoarcerea la laguna albastra
(sua, 1991, f. rom. avent.) (12)
03:45 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor:
Ethan Hawke
07:00 Pritenul
(elv., 2008, drama)
08:30 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
10:10 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
13:05 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
15:10 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
16:55 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
18:55 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
21:00 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
23:10 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
23:25 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15)
01:10 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (AP)
03:05 Adolescente rebele
(sua, 1996, drama) (18)
04:45 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n)
05:00 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)

HBO

06:00 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
07:25 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
09:05 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
11:05 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
12:35 Pe platourile de filmare
13:05 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
14:40 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
16:15 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
18:35 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
20:00 Premiile Emmy 2009 - Editat
(2009, divertisment)
22:05 Inainte sa afle diavolul
(sua, 2007, polit.) (15)
00:00 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
01:45 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
03:55 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
06:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
07:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
09:00 Curse de America
Seniorul debutant
10:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
11:00 Lei obraznici
(doc.)
12:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Cazut din cer
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
13:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
14:00 Curse de America
Seniorul debutant
15:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
16:00 Ziua sacalului
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Mancatorii de oameni din mangrove
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
20:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tornade
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
02:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
05:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 7)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 14)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 7)(AP)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 8)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 25)
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:45 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 2) (AP)
16:15 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 3) (AP)
16:45 Un asa-zis dezastru
(sua, 2003, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
19:00 Serii fara limite:Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 3) (AP)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2002, s. politist, episodul 11)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
22:00 Filmul de 10
Razbunarea fraierilor II
23:45 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:15 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 13)
01:45 Scorpion
(fra., 2007, actiune) (15)
03:15 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
03:45 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 11)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
10:00
10:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
10:30 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
11:00
12:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
12:45
13:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:15
14:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
15:15 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
16:00
17:00 Ciclism:
Turul Frantei (reluare)
17:30 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
18:00 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
18:15 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
18:30
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
20:00
20:10
20:15 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
20:25
21:00 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
21:15 Box:
M. Quintero (Mexic) - T. Harris (SUA)
22:00 Box:
S. Mbaye (Franta) - C. Lynes (Anglia)
00:00 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride
00:15 Campionatul mondial de turisme FIA:
In culisele FIA WTCC
00:45 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault N�rburgring
01:15 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
01:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
02:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
02:30


ELVIS