Digi TV Film: Program TV: 23-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:31 The express
10:00 The tale of Despereaux
11:32 The curious case of Benjamin Button
14:32 Journey to the center of the Earth
16:30 Changeling
19:00 Nights in Rodanthe
21:00 The tale of Despereaux
22:32 The unborn
00:00 Journey to the center of the Earth
02:00 Troy
05:01 The border

Digi Film 2

06:01 The curious case of Benjamin Button
09:00 Journey to the center of the Earth
11:00 Frost Nixon
13:01 Nights in Rodanthe
15:01 The tale of Despereaux
16:31 The unborn
18:01 The express
20:30 Journey to the center of the Earth
22:31 The curious case of Benjamin Button
01:31 Nights in Rodanthe
03:31 The tale of Despereaux
05:03 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 14/84
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 38) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 39) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 9) (AP)
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 9)
02:50 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
04:35 Promo

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor
Miller, Biel, Condon
07:00 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
08:30 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
10:15 Cafeneaua vedetelor
Mark Cuban
10:40 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
12:10 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
14:20 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
16:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
17:40 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
19:10 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
21:00 Baietii SF
(sua, f. doc.) (AP)
22:20 Skinhead
(hol., 2008, drama)
23:45 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
02:15 Credinciosii
(sua, 2007, horror) (18)
03:55 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (12)
05:40 South Park:
Mai mare, mai lung si necenzurat

HBO

06:00 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
07:35 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
09:10 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
11:25 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
12:50 Cinema, cinema, cinema
13:20 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
15:10 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
17:00 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
18:25 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
20:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
21:25 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
23:00 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
02:45 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
04:25 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
06:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
07:00 Megafish
(f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Mancatorii de oameni din mangrove
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
11:00 Paradisul serpilor
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
16:00 Regina salbatica
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Moartea Omului-Urs
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tehnologie romana
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
20:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
21:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
22:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Vulcani
00:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
01:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
02:00 Ghid pentru gurmanzi
s. doc.) - Traditii
02:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
03:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
04:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 8)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 9)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmului
14:00 Teleshopping
(recl.)
14:30 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:00 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:30 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 4) (AP)
16:00 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 5) (AP)
16:30 Sfarsitul aventurii
(engl., 1955, drama, a-n)(AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9)
19:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 4) (AP)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2002, s. politist, episodul 12) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
22:00 Filmul de 10
Razboiul robotilor
00:00 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:30 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 1) (15)
02:00 Razboiul robotilor
(sua, 1993, S.F.) (15) (reluare)
03:30 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:00 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 12) (AP)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride (reluare)
09:45 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
10:00
10:15 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
10:30 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio (live)
13:45 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
14:30 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt (reluare)
14:40 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio (live)
18:15 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
19:25 Omnisport:
Eurosport pentru Planeta
19:30
19:45
20:00 Omnisport:
Alegerea de miercuri
20:05
20:10 Calarie:
Seria Cupei Natiunilor
21:10 Polo pe iarba:
Cupa Reginei
22:05
22:10 Calarie:
Clubul de echitatie
22:15 Omnisport:
Invitatul de miercuri
22:25 Golf: Circuitul American P.G.A.
Campionatul BMW
23:25 Golf: Circuitul European P.G.A.
Openul Austriei
23:55 Golf:
Clubul de Golf
00:00 Navigatie:
Trofeul Clairefontaine La Trinite-sur-Mer
00:25 Navigatie:
Clubul de iahting
01:00 Sporturi de contact:
Test Drive (reluare)
02:00 Skandenberg: PAL/NAL
(reluare)
02:30


ELVIS