Digi TV Film: Program TV: 24-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Changeling
09:31 The curious case of Benjamin Button
12:31 Journey to the center of the Earth
14:31 Nights in Rodanthe
16:31 The tale of Despereaux
18:02 The unborn
19:31 Frost Nixon
21:30 The express

Digi Film 2

08:00 Journey to the center of the Earth
10:00 The unborn
11:31 Frost Nixon
13:30 The express
16:00 Changeling
18:30 The curious case of Benjamin Button
21:30 Journey to the center of the Earth
23:31 Fear and loathing in Las Vegas

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 15/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 39) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 40) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 The Shield:
Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:45 The Shield:
Lege si faradelege
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
08:50 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
11:20 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
13:00 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
14:55 Cafeneaua vedetelor:
Bill Maher
15:20 Fericire
(tur., 2007, drama)
17:10 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
18:55 Cu toti sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
21:00 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
22:40 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (12)
00:50 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (12)
02:30 Un prieten mortal
(sua, 1986, horror) (15)
04:00 Joc dublu
(sua, 2008, thrill.) (15)
05:30 Incest
(arg.-fra., 2005, drama) (15)

HBO

06:00 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
07:50 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
09:40 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
11:05 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
12:40 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama) (12)
15:00 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
16:15 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
18:00 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
20:00 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
22:00 Misionarul
(sua, 2007, f. doc.) (15)
23:20 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)
01:10 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
02:55 Resident Evil
Disparitia (fra.- aus.-ger., 2007, act)
04:30 Misionarul
(sua, 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
06:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
07:00 Pompei redescoperit
(doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Moartea Omului-Urs
09:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
10:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
11:00 Ziua sacalului
(doc.)
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
13:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
14:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
15:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
16:00 Superpradatori
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atac la Polul Nord
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
19:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
20:30 Real?
(s. doc.) - Atlantida
21:00 Canguri de soi rau
(doc.)
22:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
23:00 Tsunami:Ziua in care valul a lovit
(engl., 2005, doc.)
00:00 Canguri de soi rau
(doc.)
01:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
02:30 Real?
(s. doc.) - Atlantida
03:00 Canguri de soi rau
(doc.)
04:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
05:00 Sobolanul genial
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 9)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9) (AP)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 10)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 17)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Cine este seful?
(AP) (reluare) Comedie, Rusia, 2006
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 26)
15:30 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmulu
15:45 Ivanhoe
(sua, 1982, avent.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 10) (AP)
19:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 5) (AP)
20:00 Serii fara limite:Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
22:00 Filmul de 10:Pericol in subteran
(can., 2007, S.F.) (15)
23:45 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:15 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 2) (15)
01:45 Pericol in subteran
(can., 2007, S.F.) (15) (reluare)
03:15 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
03:45 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Calarie:
Seria Cupei Natiunilor (reluare)
10:30 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio
11:45 Ciclism:
Turul Frantei (reluare)
12:00
12:15 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
12:30
12:45 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
13:00 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio (live)
14:00
18:00 Cel mai puternic om:
Liga Campionilor in Finlanda (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Formula 1: Fabrica
19:40 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (live)
22:00
23:00 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
00:00
01:00 Lupte pro:
Colectia de vechituri
01:30
02:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE (reluare)
02:30


ELVIS