Digi TV Film: Program TV: 26-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 The unborn
08:01 Journey to the center of the Earth
09:32 Frost Nixon
11:31 The curious case of Benjamin Button
14:31 The tale of Despereaux
16:02 Body of lies
18:31 The express
21:00 Nights in Rodanthe
23:00 Troy
02:01 The express
04:31 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

07:31 The express
10:00 Nights in Rodanthe
12:00 Fear and loathing in Las Vegas
14:00 The unborn
15:30 Journey to the center of the Earth
17:01 The curious case of Benjamin Button
20:01 Changeling
22:30 The tale of Despereaux
00:01 Body of lies
02:32 The unborn
04:00 Journey to the center of the Earth
05:31 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
08:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
11:00 Mesajele de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 28) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III Episodul 13
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III Episodul 14
17:00 Survivor- Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)
19:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
20:00 Mesajele de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 26)
23:00 Erou din intamplare
(sua, 1992, com.) (AP)
01:20 CSI: New York - Criminalistii
02:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)
03:35 Mesajele de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

06:20 Cafeaneaua vedetelor
John Waters II
07:00 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
08:40 Ascensiunea
(it., 2007, drama) (12)
10:15 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
12:20 Cafeneaua vedetelor:
Seth Rogen, Evan Goldberg, Jonah Hill
12:50 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
14:20 Maine este astazi
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
15:55 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
17:35 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
19:20 Ceva nou
(sua, 2006, com.)
21:00 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror)
22:25 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.)
00:15 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (12)
02:15 Drum periculos
(sua, 1998, drama) (15)
03:55 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
05:35 Dragoste neimplinita
(ucr., 2007, dr. romantic.) (12)

HBO

06:00 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
07:35 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
09:05 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
11:00 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
12:30 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
14:05 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (12)
15:45 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
17:25 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
18:55 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
20:30 Stand-Up Caf?
(2008, s. com., episodul 6) (15)
21:00 Indiana Jones
Indiana Jones si ultima cruciada
23:05 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
00:50 Zece semne rele
(sua, 2007, horror) (15)
02:30 In visele tale
(engl., 2006, com. rom.) (15)
04:00 Razboiul ideilor
(sua, 2007, drama) (15)
05:30 Cinema, cinema, cinema

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
06:30 Real?
(s. doc.) - Tratamente miraculoase
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
08:00 Cele 7 secrete ale Africii
(doc.)
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
10:00 Casa cu caini
(f. s. doc.) - Recuperarea
11:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
12:00 Puiul de mamut
Inghetat in timp (f. doc.)
14:00 Superfeline
(doc.)
15:00 In piele de crocodil
(doc.)
16:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
17:00 Egipt
Dezvaluirea camerelor secrete (doc.)
18:00 Egipt
Comoara lui Tutankamon (doc.)
19:00 Egipt
Secretele mortilor
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
21:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
22:00 Mafia
(f. s. doc.) - Nasii
23:00 Camera de garda
Afganistan (doc.)
00:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
02:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
03:00 Mafia
(f. s. doc.) - Nasii
04:00 Camera de garda
Afganistan (doc.)
05:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 18)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 28) - John Cusack
09:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 11)
10:15 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 6) (AP)
11:15 Descopera Romania
11:45 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:00 Entertainment News
(episodul 50)
13:00 Echipa trasnita
(sua, 1990, act. com.) (AP) (reluare)
14:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 11)
15:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 38)
16:15 Academia de Politia
(sua, 1997, s. com., episodul 3) (AP)
17:15 De-as fi Harap-Alb
(rom., 1965, f. SF, a-n)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 8)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 10)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
(fra.-a.-ger., 2005, dram) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., ep 1)
01:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Ascuns
03:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 1)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS