Digi TV Film: Program TV: 27-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 Changeling
10:00 The tale of Despereaux
11:31 Nights in Rodanthe
13:31 Journey to the center of the Earth
15:02 The unborn
16:30 Body of lies
19:00 The curious case of Benjamin Button
22:01 Frost Nixon
00:02 The last samurai
02:31 The tale of Despereaux
04:03 Body of lies

Digi Film 2

07:30 Frost Nixon
09:30 The express
12:00 The curious case of Benjamin Button
15:00 Something is gotta give
17:30 The tale of Despereaux
19:02 Changeling
21:30 Journey to the center of the Earth
23:01 Unforgiven
01:31 The express
04:00 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
08:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 16)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 29) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III Episodul 15
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III Episodul 16
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 4) (12)
19:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 5) (12)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1)
22:00 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)
02:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
03:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)

Cinemax

07:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
09:00 Lili si baobabul
(fra., 2006, drama) (AP)
10:35 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
12:40 rima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
14:45 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
17:15 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
19:00 Revenite la viata
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Amal
(can., 2007, drama)
22:45 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13) (15)
23:40 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
01:45 Hoti su mincinosi
(puert., 2006, drama) (AP)
03:40 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)

HBO

06:00 Premiile Academiei
Europene de Film 2008
07:35 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
09:10 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
10:40 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
12:40 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
14:20 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
16:10 Nu da inapoi!
(sua, 2008, actiune) (12)
18:00 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
22:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 7)
22:50 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 8)
23:45 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
01:20 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
02:45 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
04:30 Cu sufletul pe masa
(sua, 1992, com.) (12)

National Geographic

06:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Bebe la bord
08:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Lumi acvatice
09:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Pamantul renascut
10:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Marele acoperis
11:00 Dovezile ursilor
(doc.)
12:00 Curse de America
Seniorul debutant
13:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
14:00 In piele de crocodil
(doc.)
15:00 Fortele aeriene pasaresti
16:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Mormantul lui Iisus
17:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
18:00 Iisus
(doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Deturnare
21:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ghetarii se topesc!
00:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ghetarii se topesc!
03:00 Curse de America
Seniorul debutant

ProCinema

07:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 8)(AP)
08:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 10)
09:00 Teleshopping
(recl.)
09:30 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
10:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 5)
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:15 Hollywood Buzz
Episodul 26 (ultimul episod)
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 13)
12:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 14)(AP)
13:00 Academia de Politie
(sua, 1997, s. com., episodul 3
14:00 De-as fi Harap-Alb
(rom., 1965, f. SF, a-n)(AP)(reluare)
15:45 Lumea PRO CINEMA
16:15 Academia de Politie
(sua, 1997, s. com., episodul 4)
17:15 Inarmati si periculosi
(sua, 1986, act. com.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9)
20:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 11)
21:00 California Dreamin
(rom., 2007, drama)
00:00 Nevestele pe care le-a uitat
(can., 2006, com.) (AP)
01:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 15) (15)
02:15 California Dreamin
(rom., 2007, drama)(AP)(reluare)
04:45 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 11)
05:30 Lumea PRO CINEMA

ELVIS