Digi TV Film: Program TV: 28-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The unborn
08:02 The curious case of Benjamin Button
11:00 Journey to the center of the Earth
12:30 Frost Nixon
14:32 Nights in Rodanthe
16:31 Changeling
19:00 The tale of Despereaux
20:31 The curious case of Benjamin Button
23:30 Journey to the center of the Earth

Digi Film 2

07:00 Journey to the center of the Earth
08:31 Nights in Rodanthe
10:31 The border
12:30 The tale of Despereaux
14:01 The unborn
15:30 The curious case of Benjamin Button
18:30 Journey to the center of the Earth
20:01 Frost Nixon
22:02 Body of lies

AXN

06:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
10:05 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 17/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 10) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 7) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 26)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 11) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 7) (AP)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
09:05 Amal
(can., 2007, drama) (12)
10:50 Un bilet pentru korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)
12:35 Ultimul vals
(sua, 1978, f.doc.) (AP)
14:30 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
16:00 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
17:50 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
19:20 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
21:00 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
23:00 Elizabeth
(engl., 1998, drama) (12)
01:00 Ben X
(belg.-hol., 2007, drama) (AP)
02:35 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (12)
04:20 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:45 Holly
(sua-fra.-isr., 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Cash
(fra., 2008, com.) (12)
07:45 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
09:35 Nu da inapoi!
(sua, 2008, actiune) (12)
11:25 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
12:55 Iubita de toti
(sue., 2007, com.) (12)
14:40 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
16:15 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
18:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)
21:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
22:30 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)
00:05 Greu de ucis 2
(sua, 1990, actiune) (AP)
02:05 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
03:40 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Maria Magdalena
07:00 Canguri de soi rau (doc.)
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Misterul turistului disparut
09:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
11:00 Superpradatori
(doc.)
12:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
13:30 Real? (s. doc.)
Tratamente miraculoase
14:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
16:00 Omul-lup (f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Atacul din padure
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Piramidele
19:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Puterea
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
20:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
21:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
22:00 Curaj (s. doc.)
Vanat de soi
23:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Tornadele
00:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
01:00 Curaj (s. doc.)
Vanat de soi
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
02:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
03:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
04:00 Curaj (s. doc.)
Vanat de soi
05:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Puterea

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:15 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 5) (reluare)
07:45 Inarmati si periculosi
(sua, 1986, act. com.) (AP) (reluare)
09:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 12)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 19)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine este seful?
15:15 Cine este seful?
15:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
16:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 12)
19:00 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 3)
19:30 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 4) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Cititorii de oase
21:00 Comedia in esenta tare:
Razboiul de acasa
21:30 Comedia in esenta tare:
Razboiul de acasa
22:00 Filmul de 10:
Resident Evil 2: Ultimul razboi
23:45 Frumuseti din California
(sua, 2000, f. doc.) (18)
00:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 3) (15)
01:45 Orasul zeilor
(braz.-fra., 2002, drama) (15)
03:45 Frumuseti din California
(sua, 2000, f. doc.) (18) (reluare)
04:30 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 21)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS