Digi TV Film: Program TV: 29-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 The curious case of Benjamin Button
10:00 Fear and loathing in Las Vegas
12:01 Changeling
14:30 The tale of Despereaux
16:01 Journey to the center of the Earth
17:30 The curious case of Benjamin Button
20:31 The express
23:00 The unborn
00:30 Something is gotta give
03:01 Journey to the center of the Earth
04:31 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

06:31 The tale of Despereaux
08:03 Troy
11:00 Journey to the center of the Earth
12:30 The curious case of Benjamin Button
15:30 Frost Nixon
17:31 Body of lies
20:00 Journey to the center of the Earth
21:31 The last samurai
00:01 The curious case of Benjamin Button
03:00 The tale of Despereaux
04:30 Body of lies

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 18/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 10) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
18:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 11) (12)
22:00 La limita
(sua, 2002, drama) (15)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:55 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
01:55 La limita
(sua, 2002, drama) (15)
03:30 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
08:55 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
10:30 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
12:15 Shakespeare in Love
sua, 1998, com. rom.) (12)
14:15 Cafeneaua vedetelor
John Lasseter, Mark Wahlberg
14:40 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
16:10 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (AP)
17:45 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
19:05 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
21:00 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (AP)
22:35 Campiile mortii
(engl., 1984, dr. razb.) (12)
00:55 Cinci povesti
(sua, 2005, drama) (AP)
02:20 McCabe si doamna Miller
(sua, 1971, west.) (15)
04:25 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)

HBO

06:00 Iubita de toti
(sue., 2007, com.) (12)
07:45 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
09:20 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
11:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
12:25 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
13:50 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
15:20 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
16:45 Robin Hood
(can.-ger.-engl., 1991, avent.) (12)
18:30 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
21:25 Pe val
(sua, 2008, com.) (15)
22:50 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
00:35 Resident Evilisparitia
(fra., aus., -ger.,2007,actiune)
02:05 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.)
03:40 Calatorie cu peripetii
(sua, 2000, com.) (12)
05:05 Concert - Kylie X 2008

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
06:30 Real? (s. doc.)
Paleoastronauti
07:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Trenul-epava
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Atacul din padure
09:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
10:00 Curaj (s. doc.)
Vanat de soi
11:00 Sfanta vaca (doc.)
12:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
Puterea
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Tasmania
14:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
15:00 Curaj (s. doc.)
Vanat de soi
16:00 Dusmani fara odihna
(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Rinoceri infuriati
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Alunecari de teren
19:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Submarinul sovietic
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
20:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
21:00 Mare, mai mare, maxim (s. doc.)
Zgarie-nori
22:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Mancatorul de masini
23:00 Facut pentru a distruge (f. s. doc.)
Inundatiile
00:00 Mare, mai mare, maxim (s. doc.)
Zgarie-nori
01:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Mancatorul de masini
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Coreea
02:30 Real? (s. doc.)
Bigfoot de Rusia
03:00 Mare, mai mare, maxim (s. doc.)
Zgarie-nori
04:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Mancatorul de masini
05:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Submarinul sovietic

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 12)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 19)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 12)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 15)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 20)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine este seful?
15:15 Cine este seful?
16:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
16:45 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
17:00 Imaginum
(mex., 2005, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 13) (AP)
19:00 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 5)
19:30 Serii fara limite: Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 6)
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Razboiul de acasa
22:00 Filmul de 10:
Razbunarea fraierilor III
00:00 Fetele bune se dezbraca
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 4) (15)
02:00 Cauza si efect 3
(sua, 2003, horror) (15)
03:15 Fetele bune se dezbraca
04:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 13)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS