Digi TV Film: Program TV: 01-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 The tale of Despereaux
09:01 Body of lies
11:32 The unborn
13:00 Journey to the center of the Earth
14:31 The curious case of Benjamin Button
17:31 The express
20:00 Nights in Rodanthe
22:00 Changeling

Digi Film 2

07:00 Journey to the center of the Earth
08:31 The curious case of Benjamin Button
11:31 Nights in Rodanthe
13:18 Fear and loathing in Las Vegas
15:31 The tale of Despereaux
17:03 Body of lies
19:31 The unborn
21:01 Journey to the center of the Earth
22:32 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 20/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
22:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
23:00 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 14) (12)
02:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
02:45 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
08:40 Turnul lui Suso
(spa., 2007, com.) (AP)
10:15 Credem in dragoste
(chi., 2007, drama) (AP)
12:10 Cafeneaua vedetelor
Dennis Hopper
12:35 Purple Violets
(sua, 2007, dr. romantic.) (AP)
14:30 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (AP)
16:15 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
17:55 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
19:25 Turnul lui Suso
(spa., 2007, com.) (AP)
21:00 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (AP)
23:10 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n) (15)
00:55 Sherrybaby
(sua, 2006, drama) (15)
02:25 Cabana
(sua, 2008, horror) (16)
03:50 Gheata neagra
(fin.-ger., 2007, drama) (15)
05:30 Fata tatei
(engl., 2006, horror) (15)

HBO

06:00 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
08:10 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
09:35 Concert V 2008
(f.-conc.)
10:40 Fete cu greutate
(sua, 2006, com.) (12)
12:20 Indiana Jones si ultima cruciada
(sua, 1989, avent.) (12)
14:25 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
15:55 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
18:10 Regasirea
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Acopera-mi inima
(sua, 2007, drama) (12)
22:00 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
23:25 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
01:00 Jurnalul scandal
(engl,2006,drama)
02:30 Acopera-mi inima
(sua,2007,drama)
04:30 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
06:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
07:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
08:00 Confruntarea felinelor mari
(doc.)
09:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
10:00 Generali in razboi (f. doc.)
Midway
11:00 Rechinul viitorului
(doc.)
12:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Delicii turcesti
13:30 Real? (s. doc.)
Jack Spintecatorul
14:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
15:00 Generali in razboi (f. doc.)
Midway
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
17:00 Banditii din Selous
(doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Pamant sub ape
19:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Direct in farfurie
20:30 Real? (s. doc.)
Primitivul din Sumatra
21:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
22:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
23:00 Facut pentru a distruge (f. s. doc.)
Fulgerul
00:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Direct in farfurie
02:30 Real? (s. doc.)
Primitivul din Sumatra
03:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
04:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
05:00 Monstrul din Amazon
(doc.)

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim.) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 21)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 14)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 19)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 19)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 2)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 22)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 27)
15:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 28) - John Cusack
15:45 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 7) (AP)
16:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
16:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
17:00 Lupul, scufita si enigma!
(sua, 2005, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 15) (AP)
19:00 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 9) (AP)
19:30 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 9) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Expertul
21:00 Comedia in esenta tare
Razboiul de acasa
21:30 Comedia in esenta tare:
Razboiul de acasa
22:00 Filmul de 10:
Clubul vrajitoarelor
00:00 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18)
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 6) (15)
01:45 Clubul vrajitoarelor
(sua, 1996, thrill.) (15) (reluare)
03:30 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18) (reluare)
04:15 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 7)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS