Results 1 to 4 of 4

Thread: Trinity

Trinity

Unde eshti Dom`le ca nu te mai vede activ omu ??
    Incet incet intru in panica:am vazut un ceva pe net despre un oarecare "Trinity" shi de acolo grijile :)
    Da un semn,man !
    Numai Bine Tuturor
    Doozer2008

RO-minatress Trinity's Avatar
    Uploads
    443

Re: Trinity

Sunt plecata prin tarile calde Dom'le!!! (vezi topicul mai sus cu zona MALAGA)
    Am sa revin insa in curind ...

Ce ai auzit despre mine pe net frate si UNDE ???
    M-ai facut curios ...

Numai bine tuturor

Undeva,pe un site american,cautam ceva despre nFusion receivers,shi am citit la "News" pe site-ul respectiv ca un tip care folosea nick name "Trinity" a fost arestat pe un aeroport din america avand asupra lui ceva peste 200 de smart cards "virgine" pentru DirectTv. De aici ingrijorarea-cred ca fara tine inchideau ashtia pagina in limba romana :D. Sorry pentru inconvenientze,intentzia a fost binevoita,nu am vrut sa te deranjez in concediu.
    Numai Bine Tuturor
    Doozer2008
    P.S.-vrei sa vezi ce status am pe siteul original de unde provin-apropo "Junior member" ??? :D :D :D Oricum nu ma deranjeaza,am trecut de varsta aia,dar poate ca ar fi prea mult,lasa mai bine asha. :D

RO-minatress Trinity's Avatar
    Uploads
    443

Cine stie... lumea e mica ... poate totusi eu sunt aia, dar daca e un tip cade problema... !!!
    Orcum m-ar interesa statutul tau acolo! DA-mi un link pe PM si mai multe informatii ... m-ai facut curioasa !

Bafta

P.S. E mai putin concediu ... mai mult cu un proiect pe aici ... nu vreau sa divulg mai mult momentan ... hehehee - de aceea nu prea mai am timp sa intru pe aici ... dar in curind am sa fiu iar 100% pe faza ...

Quote Originally Posted by Doozer2008 View Post
    Undeva,pe un site american,cautam ceva despre nFusion receivers,shi am citit la "News" pe site-ul respectiv ca un tip care folosea nick name "Trinity" a fost arestat pe un aeroport din america avand asupra lui ceva peste 200 de smart cards "virgine" pentru DirectTv. De aici ingrijorarea-cred ca fara tine inchideau ashtia pagina in limba romana :D. Sorry pentru inconvenientze,intentzia a fost binevoita,nu am vrut sa te deranjez in concediu.
    Numai Bine Tuturor
    Doozer2008
    P.S.-vrei sa vezi ce status am pe siteul original de unde provin-apropo "Junior member" ??? :D :D :D Oricum nu ma deranjeaza,am trecut de varsta aia,dar poate ca ar fi prea mult,lasa mai bine asha. :D