Digi TV Film: Program TV: 03-10-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:02 Body of lies
10:30 Changeling
13:01 Journey to the center of the Earth
14:31 The tale of Despereaux
16:02 The curious case of Benjamin Button
19:00 The unborn
20:32 Star Wars: The clone wars
22:31 Frost Nixon
00:30 Fear and loathing in Las Vegas
02:31 The express
05:00 The tale of Despereaux

Digi Film 2

06:02 Star Wars: The clone wars
08:01 The tale of Despereaux
09:33 The curious case of Benjamin Button
12:31 The unborn
14:01 Nights in Rodanthe
16:02 The express
18:31 Body of lies
21:01 Changeling
23:30 Journey to the center of the Earth
01:00 Unforgiven
03:31 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
08:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 30) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 17)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 18)
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
18:55 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 3)
19:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
20:40 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22) (AP)
21:40 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
22:40 Lunetistul 2
(sua, 2002, actiune) (12)
00:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22) (AP)
01:25 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
02:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 3)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:15 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
10:45 Misterul lui Watteau
(fra., 2007, drama) (AP)
12:05 Finala din 66
(engl., 2006, com.) (AP)
13:35 Impotriva curentului
(sua, 2007, drama) (15)
15:05 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
15:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (15)
17:00 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
18:45 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
21:00 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (12)
22:40 Zborul United 93
(engl.- sua, 2006, drama) (12)
00:30 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (15)
02:35 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (AP)
03:00 Ascensiunea lui Carlito
(sua, 2005, actiune) (15)
04:35 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)

HBO

06:00 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
08:00 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
09:40 Bernard si Doris
(sua-engl., 2007, com.) (12)
11:20 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
13:05 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
14:30 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
16:10 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
18:00 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com.) (15)
20:45 Sticky si Sweet:
Madonna in concert la Buenos Aires
22:50 Numarul 23
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Caminul ororilor 2
(sua,2007,horror)
02:05 Ultimul rege al Scotiei
(sua-engl,2006,thrill)
04:05 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
06:30 Real? (s. doc.)
Stigmata
07:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Mancatorul de masini
08:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Ultimii crocodili
09:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Cine musca mai tare?
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
12:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Alhambra
13:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Yangtze
14:00 Megafish
(f. doc.)
15:00 O minune pe albastru (doc.)
16:00 Orasul interzis (f. doc.)
Secretele
17:00 Orasul interzis (f. doc.)
Supravietuirea
18:00 Marele Zid Chinezesc
(f. doc.) - Invadatorii mongoli
19:00 Marele Zid Chinezesc
(f. doc.) - Apararea Dragonului
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Lockerbie
21:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
22:00 S.O.S (engl., 2007, s. doc.)
Bomba din Brighton
23:00 Tehnologie salvatoare
(doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.)
Copii extremi
01:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Lockerbie
02:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
03:00 S.O.S (engl., 2007, s. doc.)
Bomba din Brighton
04:00 Tehnologie salvatoare
(doc.)
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Copii extremi

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 23)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 30)
09:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 16)
10:15 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 11)
10:45 Gemenele
(engl., 2005, s. com., episodul 11)
11:15 Descopera Romania
11:45 Documentar: Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
12:00 Entertainment News
(episodul 51)
13:00 Specialistul in relatii ratate
14:45 Concertul Premiului Nobel
pentru Pace 2008
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 39)
16:15 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 5)
17:15 Zambet de soare
(rom., 1987, com.)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10)
20:00 Paianjenii ghetii
Thriller, SUA, 2007
22:00 Emisiune:
CineTePrinde
00:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 2)
01:30 Emisiune:
CineTePrinde
03:30 Lumea PRO CINEMA

ELVIS