Cardshare.cc
Page 1 of 71 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1407

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by benardi‎, 30-10-2017 00:57:26
  40 Pages
  1 2 3 ... 40
  • Replies: 398
  • Views: 86,325
  Yesterday, 23:13:22 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by dreams@t‎, 06-03-2020 02:10:50
  7 Pages
  1 2 3 ... 7
  • Replies: 61
  • Views: 11,394
  Yesterday, 19:50:28 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by fillestari‎, 28-09-2017 10:27:05
  37 Pages
  1 2 3 ... 37
  • Replies: 364
  • Views: 157,874
  Yesterday, 16:09:11 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: Update Enigma 2 - Adons Plugins Picons dhe Skins

  Started by fushkrujs‎, 21-11-2011 22:37:31
  28 Pages
  1 2 3 ... 28
  • Replies: 271
  • Views: 97,764
  Yesterday, 16:03:32 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 13:12:10
  53 Pages
  1 2 3 ... 53
  • Replies: 522
  • Views: 62,049
  21-10-2020, 20:13:53 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: Info TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by miri-01‎, 12-08-2017 14:44:18
  85 Pages
  1 2 3 ... 85
  • Replies: 841
  • Views: 130,450
  21-10-2020, 15:48:19 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by miri-01‎, 11-01-2019 20:02:46
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 46
  • Views: 36,973
  20-10-2020, 12:25:12 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 28-05-2019 20:26:50
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 246
  • Views: 54,622
  19-10-2020, 20:32:59 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: New Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by kapoaug‎, 17-06-2018 14:33:00
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 123
  • Views: 39,799
  18-10-2020, 23:02:12 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by miri-01‎, 24-07-2019 19:34:09
  61 Pages
  1 2 3 ... 61
  • Replies: 608
  • Views: 94,981
  18-10-2020, 10:31:50 Go to last post
 11. Cardshare.cc
 12. Sticky Thread Sticky: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  74 Pages
  1 2 3 ... 74
  • Replies: 737
  • Views: 131,057
  17-10-2020, 22:03:52 Go to last post
 13. Post Sticky Thread Sticky: New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by dreams@t‎, 19-08-2020 09:08:46
  7 Pages
  1 2 3 ... 7
  • Replies: 60
  • Views: 5,565
  15-10-2020, 18:49:56 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by miri-01‎, 02-12-2019 19:16:22
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 16
  • Views: 31,237
  15-10-2020, 16:16:37 Go to last post
 15. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diskutime mbi Kartat Smart dhe emulatoret e tyre

  Started by emiljano‎, 07-09-2009 09:47:31
  13 Pages
  1 2 3 ... 13
  • Replies: 126
  • Views: 31,534
  13-10-2020, 20:08:15 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 18:49:55
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 225
  • Views: 78,362
  01-10-2020, 18:37:17 Go to last post
 17. Talking Sticky Thread Sticky: New Na ishte njehere - Nostalgji

  Started by rigert‎, 17-06-2020 15:39:55
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 48
  • Views: 4,598
  23-09-2020, 22:11:43 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  72 Pages
  1 2 3 ... 72
  • Replies: 710
  • Views: 169,568
  18-09-2020, 16:50:32 Go to last post
 19. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  71 Pages
  1 2 3 ... 71
  • Replies: 701
  • Views: 162,964
  06-09-2020, 10:36:14 Go to last post
 20. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  36 Pages
  1 2 3 ... 36
  • Replies: 357
  • Views: 100,938
  30-08-2020, 13:36:57 Go to last post
 21. Sticky Thread Sticky: New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 48
  • Views: 17,892
  25-08-2020, 14:16:44 Go to last post
 22. Sticky Thread Sticky: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  89 Pages
  1 2 3 ... 89
  • Replies: 883
  • Views: 121,086
  23-08-2020, 20:23:06 Go to last post
 23. Sticky Thread Sticky: New PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by kapoaug‎, 16-06-2018 22:16:58
  12 Pages
  1 2 3 ... 12
  • Replies: 113
  • Views: 31,485
  21-08-2020, 20:52:45 Go to last post
 24. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  25 Pages
  1 2 3 ... 25
  • Replies: 245
  • Views: 39,897
  18-08-2020, 23:00:32 Go to last post
 25. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 14:57:50
  92 Pages
  1 2 3 ... 92
  • Replies: 917
  • Views: 173,762
  09-08-2020, 21:23:09 Go to last post
 26. Arrow Sticky Thread Sticky: Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 17:36:04
  18 Pages
  1 2 3 ... 18
  • Replies: 173
  • Views: 48,838
  13-07-2020, 00:01:49 Go to last post
 27. Sticky Thread Sticky: Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj

  Started by fillestari‎, 24-04-2017 10:16:52
  19 Pages
  1 2 3 ... 19
  • Replies: 185
  • Views: 18,728
  02-07-2020, 22:25:57 Go to last post
 28. Embarrassment Sticky Thread Sticky: New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by patllakja200‎, 12-02-2006 16:46:21
  71 Pages
  1 2 3 ... 71
  • Replies: 705
  • Views: 190,534
  13-06-2020, 18:48:40 Go to last post
 29. Sticky Thread Sticky: Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 19:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 12,512
  06-04-2020, 10:18:18 Go to last post
 30. Sticky Thread Sticky: New Ncam - Config, etj

  Started by Fiku75‎, 30-12-2017 23:53:54
  7 Pages
  1 2 3 ... 7
  • Replies: 62
  • Views: 12,578
  31-03-2020, 10:58:50 Go to last post
 31. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 926
  • Views: 226,168
  27-03-2020, 12:24:10 Go to last post
 32. Sticky Thread Sticky: Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.

  Started by xhaferi‎, 30-07-2010 18:07:02
  16 Pages
  1 2 3 ... 16
  • Replies: 158
  • Views: 35,164
  03-01-2020, 08:53:11 Go to last post
 33. Arrow Sticky Thread Sticky: Info AZBOX HD Premium - Premium+ - Elite - firm, image, etj..

  Started by freshmaker‎, 10-08-2009 23:16:41
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 835
  • Views: 131,622
  03-05-2019, 00:09:15 Go to last post
 34. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Fotot e Antenave tona...

  Started by Fiku75‎, 02-05-2009 18:39:19
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 45
  • Views: 34,072
  12-07-2018, 21:57:17 Go to last post
 35. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Clarke-Tech - Firm, Soft, Kanal, Etj..

  Started by Fiku75‎, 10-06-2009 15:20:08
  33 Pages
  1 2 3 ... 33
  • Replies: 327
  • Views: 67,504
  08-04-2018, 10:07:06 Go to last post
 36. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 16:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 77
  • Views: 80,688
  29-11-2017, 23:47:54 Go to last post
 37. Sticky Thread Sticky: New SPARK BOX : Vetem per Aparatet me sistemin SPARK --- Sti 7111 & Sti 7162

  Started by fillestari‎, 28-11-2014 16:08:53
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 228
  • Views: 56,485
  20-11-2017, 23:55:55 Go to last post
 38. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Qbox one - QboxHD - QboxHD.Mini - firm, image, etj..

  Started by timi1‎, 29-11-2008 21:12:38
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 229
  • Views: 51,009
  05-02-2016, 19:47:35 Go to last post
 39. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 15:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 10,979
  07-02-2015, 10:30:47 Go to last post
 40. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Metabox dhe klonet e tij qe perdorin te njejtin software

  Started by dreamer1983‎, 08-01-2009 23:04:16
  28 Pages
  1 2 3 ... 28
  • Replies: 270
  • Views: 47,858
  22-11-2014, 20:35:52 Go to last post
 1. Dreambox two 4k

  Started by visa78‎, 10-10-2020 14:42:47
  • Replies: 1
  • Views: 100
  10-10-2020, 17:37:35 Go to last post
 2. Dekoder Schwaiger DTR600HD (DVB-T2)

  Started by eagle.one‎, 04-10-2020 13:05:24
  • Replies: 4
  • Views: 152
  04-10-2020, 20:25:00 Go to last post
 3. x solo mini 2

  Started by ghenti‎, 11-10-2015 19:49:10
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 13
  • Views: 3,470
  09-09-2020, 09:55:21 Go to last post
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 07-06-2017 23:24:34
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,007
  • Views: 255,722
  18-08-2020, 22:59:51 Go to last post
 5. TV Smart-Cili Tv smart eshte me i favorshem per IPTV?

  Started by albi_2006‎, 20-06-2020 14:31:44
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 18
  • Views: 1,107
  22-06-2020, 20:04:23 Go to last post
 6. Thumbs up Portale per MAC

  Started by Mose70‎, 03-05-2020 14:29:50
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 11
  • Views: 1,158
  11-05-2020, 18:59:44 Go to last post
 7. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 107
  • Views: 21,681
  11-05-2020, 09:33:39 Go to last post
 8. Pashket 2020

  Started by Mose70‎, 11-04-2020 22:02:45
  • Replies: 3
  • Views: 634
  19-04-2020, 08:14:54 Go to last post
 9. USB Rritje Kapaciteti

  Started by durresi‎, 15-04-2020 18:50:09
  • Replies: 4
  • Views: 656
  18-04-2020, 17:07:32 Go to last post
 10. Hello

  Started by Mose70‎, 12-04-2020 10:04:25
  • Replies: 0
  • Views: 391
  12-04-2020, 10:04:25 Go to last post
 11. Boterori falas ne 4K te turku

  Started by gangoja‎, 18-06-2018 13:23:55
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 20
  • Views: 2,846
  11-04-2020, 12:48:22 Go to last post
 12. Digitalb conax ndihm

  Started by diarti‎, 18-12-2015 15:13:27
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  • Replies: 37
  • Views: 11,219
  31-03-2020, 10:58:02 Go to last post
 13. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 29
  • Views: 6,662
  21-03-2020, 18:34:02 Go to last post
 14. Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 15:19:53
  87 Pages
  1 2 3 ... 87
  • Replies: 868
  • Views: 181,451
  07-03-2020, 21:35:18 Go to last post
 15. Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,007
  • Views: 173,259
  05-03-2020, 23:45:29 Go to last post
 16. Samsung smart

  Started by balaku‎, 02-12-2018 16:35:40
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 20
  • Views: 4,656
  15-02-2020, 11:36:24 Go to last post
 17. ndihme per karten conax

  Started by drtn74‎, 09-01-2012 14:05:57
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 25
  • Views: 4,715
  15-02-2020, 11:34:45 Go to last post
 18. Flybox digitalb

  Started by tamo‎, 03-04-2013 08:45:08
  10 Pages
  1 2 3 ... 10
  • Replies: 98
  • Views: 23,717
  17-01-2020, 06:48:02 Go to last post
 19. Paketa ruse..

  Started by ferrariteam‎, 06-12-2019 13:30:22
  • Replies: 7
  • Views: 921
  11-12-2019, 13:57:06 Go to last post
 20. New Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by fillestari‎, 12-03-2013 12:28:03
  100 Pages
  1 2 3 ... 100
  • Replies: 999
  • Views: 376,277
  02-12-2019, 19:13:48 Go to last post

Page 1 of 71 1236112651 ... LastLast
Cardshare.cc

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •