Page 1 of 71 1236112651 ... LastLast
Threads 1 to 20 of 1420

Forum: Albanian / Shqip

Per te gjith ata qe flasin shqip

 1. Sticky Thread Sticky: New Celsa te ndryshem (JO IRDE*O!!!)

  Started by Fiku75‎, 17-06-2012 18:48:47
  35 Pages
  1 2 3 ... 35
  • Replies: 349
  • Views: 96,876
  Today, 19:35:44 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: New Links IPTV E1/E2 - JO CHAT,JO PYETJE,JO PERGJIGJE,JO KOMENTE,VETEM LINKS NE #CODE!!!

  Started by fillestari‎, 28-09-2017 10:27:05
  31 Pages
  1 2 3 ... 31
  • Replies: 307
  • Views: 129,108
  04-07-2020, 14:23:45 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj

  Started by miri-01‎, 28-05-2019 20:26:50
  21 Pages
  1 2 3 ... 21
  • Replies: 208
  • Views: 47,490
  03-07-2020, 23:53:02 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by [email protected]‎, 06-03-2020 02:10:50
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 9,324
  03-07-2020, 01:04:29 Go to last post
 5. Sticky Thread Sticky: Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj

  Started by fillestari‎, 24-04-2017 10:16:52
  19 Pages
  1 2 3 ... 19
  • Replies: 185
  • Views: 17,327
  02-07-2020, 22:25:57 Go to last post
 6. Sticky Thread Sticky: Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!

  Started by miri-01‎, 11-01-2019 20:02:46
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  • Replies: 39
  • Views: 34,114
  29-06-2020, 22:05:57 Go to last post
 7. Sticky Thread Sticky: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Started by miri-01‎, 24-07-2019 19:34:09
  53 Pages
  1 2 3 ... 53
  • Replies: 523
  • Views: 79,600
  29-06-2020, 18:34:38 Go to last post
 8. Sticky Thread Sticky: New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Started by fillestari‎, 07-06-2017 23:24:34
  94 Pages
  1 2 3 ... 94
  • Replies: 935
  • Views: 242,764
  28-06-2020, 23:58:39 Go to last post
 9. Sticky Thread Sticky: Info TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Started by miri-01‎, 12-08-2017 14:44:18
  74 Pages
  1 2 3 ... 74
  • Replies: 738
  • Views: 114,938
  28-06-2020, 19:23:16 Go to last post
 10. Sticky Thread Sticky: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Started by search37‎, 21-04-2013 14:44:57
  84 Pages
  1 2 3 ... 84
  • Replies: 838
  • Views: 112,970
  16-06-2020, 19:05:07 Go to last post
 11. Sticky Thread Sticky: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Started by benardi‎, 30-10-2017 00:57:26
  38 Pages
  1 2 3 ... 38
  • Replies: 370
  • Views: 80,389
  12-06-2020, 16:59:34 Go to last post
 12. Sticky Thread Sticky: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Started by durresi‎, 01-09-2014 15:10:38
  70 Pages
  1 2 3 ... 70
  • Replies: 696
  • Views: 158,435
  10-06-2020, 09:40:00 Go to last post
 13. Sticky Thread Sticky: Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Started by miri-01‎, 02-12-2019 19:16:22
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 11
  • Views: 29,144
  04-06-2020, 21:44:02 Go to last post
 14. Sticky Thread Sticky: New PaAsNjeKrYqLeKu

  Started by kapoaug‎, 16-06-2018 22:16:58
  12 Pages
  1 2 3 ... 12
  • Replies: 111
  • Views: 29,643
  04-06-2020, 18:09:20 Go to last post
 15. Sticky Thread Sticky: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Started by JayBorn‎, 21-03-2017 10:44:56
  73 Pages
  1 2 3 ... 73
  • Replies: 725
  • Views: 125,589
  02-05-2020, 14:05:40 Go to last post
 16. Sticky Thread Sticky: New Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e Anetarit tė ri!!!

  Started by miri-01‎, 17-06-2016 19:34:49
  24 Pages
  1 2 3 ... 24
  • Replies: 235
  • Views: 36,136
  26-04-2020, 19:02:16 Go to last post
 17. Sticky Thread Sticky: New Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Started by mile kristo‎, 21-05-2015 19:05:53
  93 Pages
  1 2 3 ... 93
  • Replies: 926
  • Views: 222,859
  27-03-2020, 12:24:10 Go to last post
 18. Sticky Thread Sticky: Info Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Started by benardi‎, 16-10-2013 12:35:23
  71 Pages
  1 2 3 ... 71
  • Replies: 704
  • Views: 165,506
  19-01-2020, 21:19:24 Go to last post
 19. Sticky Thread Sticky: New Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Started by kapoaug‎, 17-06-2018 14:33:00
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 106
  • Views: 36,471
  10-07-2019, 14:24:19 Go to last post
 20. Arrow Sticky Thread Sticky: Info Diablo light - Diablo WI-FI - Diablo 2 - Fausto etj

  Started by studiounivers‎, 05-12-2008 14:57:50
  92 Pages
  1 2 3 ... 92
  • Replies: 916
  • Views: 171,523
  15-01-2019, 19:26:12 Go to last post
 21. Arrow Sticky Thread Sticky: Update Fotot e Antenave tona...

  Started by Fiku75‎, 02-05-2009 18:39:19
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 45
  • Views: 33,456
  12-07-2018, 21:57:17 Go to last post
 22. Sticky Thread Sticky: JTAG per Aparate te Ndryshem.

  Started by OVES12‎, 21-12-2010 18:49:55
  23 Pages
  1 2 3 ... 23
  • Replies: 220
  • Views: 75,686
  16-03-2018, 16:18:45 Go to last post
 23. Arrow Sticky Thread Sticky: Info MANUALE PERDORIMI - per - Dreambox-CCcam-Azbox-Qbox - etj...

  Started by xaku86‎, 18-02-2009 16:42:57
  8 Pages
  1 2 3 ... 8
  • Replies: 77
  • Views: 79,797
  29-11-2017, 23:47:54 Go to last post
 24. Arrow Sticky Thread Sticky: New Rregullorja e Forumit

  Started by Fiku75‎, 09-01-2009 15:49:11
  • Replies: 5
  • Views: 10,775
  07-02-2015, 10:30:47 Go to last post
 1. Talking New Na ishte njehere

  Started by rigert‎, 17-06-2020 15:39:55
  • Replies: 7
  • Views: 438
  01-07-2020, 15:31:03 Go to last post
 2. Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Started by bledars‎, 27-02-2016 13:12:10
  41 Pages
  1 2 3 ... 41
  • Replies: 406
  • Views: 46,823
  22-06-2020, 20:06:57 Go to last post
 3. TV Smart-Cili Tv smart eshte me i favorshem per IPTV?

  Started by albi_2006‎, 20-06-2020 14:31:44
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 18
  • Views: 536
  22-06-2020, 20:04:23 Go to last post
 4. Embarrassment New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.

  Started by patllakja200‎, 12-02-2006 16:46:21
  71 Pages
  1 2 3 ... 71
  • Replies: 705
  • Views: 188,140
  13-06-2020, 18:48:40 Go to last post
 5. Arrow Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Started by Fiku75‎, 04-03-2009 17:36:04
  18 Pages
  1 2 3 ... 18
  • Replies: 171
  • Views: 47,232
  14-05-2020, 21:20:06 Go to last post
 6. Thumbs up Portale per MAC

  Started by Mose70‎, 03-05-2020 14:29:50
  2 Pages
  1 2
  • Replies: 11
  • Views: 714
  11-05-2020, 18:59:44 Go to last post
 7. DVBS2 ne SMART TV

  Started by pigeone‎, 30-09-2014 00:06:06
  11 Pages
  1 2 3 ... 11
  • Replies: 107
  • Views: 20,494
  11-05-2020, 09:33:39 Go to last post
 8. Pashket 2020

  Started by Mose70‎, 11-04-2020 22:02:45
  • Replies: 3
  • Views: 429
  19-04-2020, 08:14:54 Go to last post
 9. USB Rritje Kapaciteti

  Started by durresi‎, 15-04-2020 18:50:09
  • Replies: 4
  • Views: 477
  18-04-2020, 17:07:32 Go to last post
 10. Hello

  Started by Mose70‎, 12-04-2020 10:04:25
  • Replies: 0
  • Views: 252
  12-04-2020, 10:04:25 Go to last post
 11. Boterori falas ne 4K te turku

  Started by gangoja‎, 18-06-2018 13:23:55
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 20
  • Views: 2,400
  11-04-2020, 12:48:22 Go to last post
 12. New Decoder Tring ne pairing - Firm - files - mods - zhbllokim etj

  Started by Fiku75‎, 12-09-2015 22:14:01
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 47
  • Views: 16,406
  06-04-2020, 10:29:31 Go to last post
 13. Diskutime dhe tutoriale mbi Emulatorėt dhe Sistemet e Kriptimit

  Started by rihatakud‎, 21-11-2015 19:24:12
  5 Pages
  1 2 3 ... 5
  • Replies: 43
  • Views: 11,779
  06-04-2020, 10:18:18 Go to last post
 14. New Ncam - Config, etj

  Started by Fiku75‎, 30-12-2017 23:53:54
  7 Pages
  1 2 3 ... 7
  • Replies: 62
  • Views: 11,721
  31-03-2020, 10:58:50 Go to last post
 15. Digitalb conax ndihm

  Started by diarti‎, 18-12-2015 15:13:27
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  • Replies: 37
  • Views: 10,432
  31-03-2020, 10:58:02 Go to last post
 16. Mag 250

  Started by fatmir500‎, 02-06-2016 20:01:26
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 29
  • Views: 6,093
  21-03-2020, 18:34:02 Go to last post
 17. Cloud-ibox, ibox2,ibox3, etj

  Started by QIRI‎, 06-03-2014 15:19:53
  87 Pages
  1 2 3 ... 87
  • Replies: 868
  • Views: 178,245
  07-03-2020, 21:35:18 Go to last post
 18. Dreambox - Image, Firm, Soft, etj.

  Started by miri-01‎, 25-08-2016 22:30:40
  101 Pages
  1 2 3 ... 101
  • Replies: 1,007
  • Views: 170,631
  05-03-2020, 23:45:29 Go to last post
 19. Samsung smart

  Started by balaku‎, 02-12-2018 16:35:40
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 20
  • Views: 4,091
  15-02-2020, 11:36:24 Go to last post
 20. ndihme per karten conax

  Started by drtn74‎, 09-01-2012 14:05:57
  3 Pages
  1 2 3
  • Replies: 25
  • Views: 4,270
  15-02-2020, 11:34:45 Go to last post

Page 1 of 71 1236112651 ... LastLast

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with unread posts
More than 500 replies or 50000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You
You have posted in this thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •