Tab Content
 • fati54's Avatar
  09-07-2020, 14:08:41
  Nga shume aparate qe kam perdor Humax e kam akoma ne prize dhe pse nuk e perdor prej kohesh,kohe te bukura kurr i kujton dhe pse shume te...
  25 replies | 1432 view(s)
No More Results
About fati54

Basic Information

Statistics


Total Uploads
Total Uploads
1
Uploads Per Day
0.00
Total Posts
Total Posts
1,000
Posts Per Day
0.21
General Information
Last Activity
Yesterday 22:55:22
Join Date
10-03-2007

3 Friends

 1. Andushi Andushi is offline

  VIP Member

  Andushi
 2. nushi-73 nushi-73 is offline

  Senior Member

  nushi-73
 3. The_Princ The_Princ is offline

  Member

  The_Princ
Showing Friends 1 to 3 of 3