Buna ziua, Intrebarea mea:se poate folosi o carte originala Digi impreuna cu Receptorul Edision VIP ?
Va multumesc pentru raspunsuri.
O zi buna tuturor.
Buna ziua, Intrebarea mea:se poate folosi o carte originala Digi impreuna cu Receptorul Edision VIP ?
Va multumesc pentru raspunsuri.
O zi buna tuturor.
Salut!
Merge doar daca in prealabil au fost extrase Boxkey si RSA. Receptorul tau nu stiu daca poate fi folosit impreuna cu respectivul card, in meniu trebuie sa ai in meniu unde sa introduci valorile Boxkey si RSA pentru ca receptorul sa recunoasca cardul.
Cu exceptia Dreambox-ului, am intalnit un singur model de receptor ce permite introducerea BK si RSA: Echosmart (meniu+9234); cum banuiesc ca mai sunt si alte modele ce permit acest lucru, postati-le, poate vor fi de folos.