kalhmera mia erwthsh ,
Exw egkatastisei s ena oneirokouti 500s to pli kai apo mesa katevazw to inadyn kai ta 2 arxeia "plugin+configuration"
sto telnet vlepw oti emfanizetai to inadyn kai otan paw na to treksw mou vgazei ena error oti leipei to /etc/inadyn.conf
to opoio omws inadyn.conf me mia anazitisi pou ekana sto kouti den yparxei pouthena san arxeio , an kai prospathisa na to kanw xeirokinhta na ftiaksw egw ena conf kai na to riksw mesa xima apo ftp mou leei oti den exw dikaiwma prosvasis sto /etc .
an ksereis kapoios kati kalodexoumeno :)
euxaristw , kalhmeres !!










