Ciao!
Nu sint specialist si nici impatimit IT sau altceva, si tocmai de aceea as avea nevoie de ajutor.
M-am mutat in Debrecen - Ungaria la prietenul meu, locuim intr-o zona unde nu exista nici cablu, asa ca ne-am cumparat o antena si un "ceva" pe care scrie doar: DIGITAL SATELLITE RECEIVER 4100C
Totul a fost tare bine pina mai ieri, de cind la majoritatea posturilor romanesti pe care le urmaream imi apare CODAT [si nu doar la cele romanesti].
Ati putea sa ma ajutati... trebuie sa fac un upgrade de soft sau ce? de unde?
Probabil totul suna foarte aiurea, dar nu stiu pe nimeni pe care as putea intreba... decit pe voi, aici pe forum.
Va multumesc,
Carmen




Reply With Quote
