Salutare.Sunt nou in "bransa" asta.Am primit un receptor de satelit pe care scrie doar SHOV.Pe procesor scrie OMEGA STI 5518DQC.Imi poate spune cineva ce soft imi trebuie pentru el?
Salutare.Sunt nou in "bransa" asta.Am primit un receptor de satelit pe care scrie doar SHOV.Pe procesor scrie OMEGA STI 5518DQC.Imi poate spune cineva ce soft imi trebuie pentru el?
Receptorul tau este un COMAG SL 65 sau o clona a lui = Comag sl 65 Omega sti chip Orinalsoft
Cu Omega-ul ai prins pe cel mai prost din acest model. A1 era cel mai tare ...
Ti-am atasat in original softul acestui CHip - desi nu prea inteleg ce mai vrei sa faci cu un astfel de receptor ca nu mai merge nimic pe el ...
Multumesc mult.L-am primit si vazand ca scrie pe el ca este digital si mpeg2 am crezut ca este ceva de capul lui.L-am dat cuiva sa se "joace "cu el si ia pus un soft de yumatu mx dar vede doar fta.
Erau vremuri hohohooo - cind se putea vedea pe COMAG: Pr*miere, GIGI,ORF-urile chiar si MAX-urile cind era pe 16° si niste pornosaguri pe Hotbird cu chei la zi, ba chiar si pe 8°W K*bel Deutschl. - din pacate acum e cam mort acest receptor !!!
Pt. FTA nu e deloc rau - are un TUNER bun si un MENU destul de usor.