mire se vjen!
Mir se keni ardh antar e ki ne forum kalofshit mir
miredita cuna. me behet qejfi qe gjeta nje forum shqiptar qe te ndihmon ne satelit.shpresoj te me ndihmoni kur te kem nevoje per ndihme
mire se vjen!
Mire se erdhet!!
Pershendetje tgjithve shpresoj tjeni mir tgjith,une jam armendi ose mendi19 neper forume .
Shpresoj tja kalojm mire ne ket forum te mrekullushem :)